Fotowoltaika zachodnio-pomorskie

Wraz ze wzrostem cen energii elektrycznej, rośnie również zainteresowanie rozwiązaniami, jakie oferuje branża OZE – odnawialne źródła energii to sposób na tanią energię i poprawę stanu środowiska naturalnego. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się w tym zakresie energia słoneczna. Fotowoltaika jest rozwiązaniem, z którego chętnie korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi, ale jej liczne korzyści dostępne są również dla gospodarstw rolnych, wspólnot mieszkaniowych czy nawet dużych obiektów sportowych.

Produkcja darmowej energii wprost z promieni słonecznych w celu pokrycia zapotrzebowania energetycznego domu czy firmy zyskuje w ostatnich latach coraz większe grono zwolenników, również wśród mieszkańców województwa zachodniopomorskiego. Jednak tani prąd to nie wszystko, co możesz zyskać – inwestycja we własną instalację fotowoltaiczną to przede wszystkim szansa na wygodę, stabilność i niezależność od zewnętrznych dostawców i stale idących w górę kosztów utrzymania.

Jak działa instalacja fotowoltaiczna?

ZADZWOŃ DO NAS!

+48 570 570 120

OPŁACALNA INWESTYCJA, CZYLI JAK SFINANSOWAĆ INSTALACJĘ

Nie da się ukryć, że panele fotowoltaiczne oraz ich montaż to spora inwestycja, która przerasta możliwości finansowe większości Polaków. Rozwiązaniem tego problemu jest możliwość uzyskania dopłaty do inwestycji, co znacznie zmniejsza jej koszt oraz skraca czas zwrotu. Programy dofinansowań sprawiają, że stale zwiększa się grono osób, które mogą cieszyć się z korzyści, jakie oferuje fotowoltaika – dotacje zachodniopomorskie w ramach programów regionalnych, jak i programy ogólnopolskie mają na celu promowanie OZE i bez wątpienia wpływają na znaczny wzrost zainteresowania fotowoltaiką w Polsce.

Z SolarSpot nie musisz martwić się o dofinansowanie – pomożemy Ci dopełnić wszystkich formalności związanych z dopłatami do fotowoltaiki!

KORZYŚCI, JAKIE OFERUJĄ INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE – ZACHODNIOPOMORSKIE

NIE PŁACISZ ZA ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ

Produkując energię elektryczną w ilości wystarczającej na pokrycie Twojego zapotrzebowania, nie musisz pobierać prądu z zewnętrznej sieci elektroenergetycznej. Oznacza to, że swój dom, firmę czy gospodarstwo zasilać możesz darmową energią wyprodukowaną z promieni słonecznych przez Twoją instalację!

ZYSKUJESZ ROZWIĄZANIA DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

Żeby Twoja instalacja była naprawdę korzystna, musi zostać zaprojektowana z uwzględnieniem Twoich indywidualnych potrzeb – właśnie tym zajmujemy się w SolarSpot! W naszej ofercie pracę z każdym klientem zaczynamy od zera, dobierając rozwiązania, które sprawdzą się w danym przypadku.

JESTEŚ NIEZALEŻNY OD RYNKOWYCH CEN PRĄDU

Istnieje bardzo wiele czynników, które doprowadzają do wzrostu cen prądu na polskim rynku energetycznych, wzrosty te nie odbiją się jednak na Twoim portfelu! Inwestycja w samodzielność energetyczną zapewnia Ci niezależność od rosnących kosztów utrzymania, zapewniając stałe oszczędności i nieprzerwane zasilanie płynące ze słońca.

MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z PROGRAMÓW DOFINANSOWAŃ

Liczne rządowe i regionalne programy finansowania inwestycji związanych z odnawialnymi źródłami energii sprawiają, że zakup paneli staje się dużo bardziej opłacalny. Ponadto do przedsiębiorców i gospodarstw rolnych kierowane są również oferty leasingu fotowoltaiki. Dobierając optymalne formy finansowania, możliwe jest osiąganie jeszcze większych korzyści!

WSPIERASZ WALKĘ O CZYSTE POWIETRZE

Z powodu dużej zależności od węgla polskie miasta osiągają bardzo słabe pozycje w rankingach dotyczących czystości powietrza. Mimo że pojedyncza instalacja sama w sobie nie zmienia w tej kwestii wiele, bardzo duże znaczenie ma wzrost zainteresowania, jakim cieszy się fotowoltaika – Koszalin, Szczecin, Poznań czy Kraków, każde miasto w Polsce zyskuje dzięki inwestycjom w zieloną, a w tym przypadku również słoneczną, energię!

KORZYŚCI CZERPIESZ PRZEZ CAŁY ROK

Prąd wytwarzany jest w wyniku padania promieni słonecznych na powierzchnię modułów fotowoltaicznych – stąd jasny wniosek, że skoro słońce świeci przez cały rok, również przez cały rok możliwe jest czerpanie korzyści z systemu fotowoltaiki. Oczywiście w miesiącach zimowych poziom produkcji spada z powodu mniejszego nasłonecznienia, dzięki możliwości zostania prosumentem nie jest to jednak problemem.

DLACZEGO FOTOWOLTAIKA OD SOLARSPOT TO DOBRE ROZWIĄZANIE?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która swoją pozycję w branży buduje na zaufaniu klientów i solidnych efektach naszej pracy. Doskonale wiemy, że fotowoltaika nie osiągnęła jeszcze swojego maksymalnego potencjału – jest to dziedzina, która stale się rozwija, oferując nam coraz korzystniejsze i wydajniejsze rozwiązania. Rozwijamy się razem z nią i nieprzerwanie poszukujemy nowych możliwości, które wyróżnią nas na tle konkurencji i przyniosą korzyści naszym klientom.

Współpracujemy z różnymi klientami, tworząc projekty i montując instalacje na małych budynkach mieszkalnych czy firmowych, ale też na dużych obiektach. Różnorodność realizacji, których się podejmujemy, pozwala nam na porównanie dostępnych rozwiązań pod kątem ich efektywności, praktyczności i skuteczności – decydując się na nasze usługi, zyskujesz możliwość skorzystania również z całej tej wiedzy zgromadzonej przez naszych specjalistów!

Najczęściej zadawane pytania

Jak wyglądają instalacje?

Kto może inwestować w energię słoneczną?

Absolutnie każdy, kto ma możliwość zamontowania takiej instalacji, może czerpać korzyści, jakie ma do zaoferowania fotowoltaika – Szczecin, Koszalin czy mniejsze miejscowości, lokalizacja nie ma znaczenia, jedyne czego potrzebujesz do produkcji prądu to dobrze nasłonecznione miejsce pozwalające na zamontowanie paneli słonecznych!

KLIENCI INDYWIDUALNI

Fotowoltaika to świetny sposób na wsparcie domowego budżetu i cieszenie się niskimi rachunkami. Dobierz instalację do swoich potrzeb, zasil swój dom energią ze słońca i nie martw się rosnącymi cenami prądu!

Sprawdź!

FIRMY

Nie pozwól, by wysokie ceny energii elektrycznej negatywnie odbiły się na rozwoju Twojego biznesu. Zainwestuj w panele fotowoltaiczne, a zaoszczędzone pieniądze przeznacz na wsparcie biznesu i osiąganie celów!

Sprawdź!

ROLNICY

Wykorzystaj promienie słoneczne, by Twoje oszczędności rosły równie obficie, jak Twoje plony. Prąd w gospodarstwie to gwarancja wydajności, efektywności i skuteczności – zapewnij sobie źródło darmowej energii, które przyniesie również oszczędności!

Sprawdź!

WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE

Wysokie koszty energii elektrycznej odczuwają nie tylko osoby mieszkające w domach jednorodzinnych, ale też mieszkańcy wspólnot mieszkaniowych. Do rachunków za własne zużycie prądu dochodzi również zasilanie części wspólnych – fotowoltaika to rozwiązanie pozwalające obniżyć takie wydatki!

Sprawdź!

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ?

Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić!
Umów się na darmową analizę: Wypełnij formularz
  UMÓW WIZYTĘ EKSPERTA

  Wypełnij formularz kontaktowy

  SPOTKANIE

  Nasz ekspert ds. fotowoltaiki skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia terminu spotkania

  OFERTA

  Na podstawie zebranych informacji przedstawimy ofertę realizacji instalacji

  REALIZACJA

  Wykonamy instalację i zaczniesz oszczędzać!

  PROFESJONALNA OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA

  Monitorujemy działanie Twojej instalacji 24/7

  Masz pytania?

  Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.