Fotowoltaika małopolskie

Nawet jeśli nie odczuwasz jeszcze wpływu podwyżek cen prądu na swój budżet, prognozowany wzrost kosztów bez wątpienia odbije się negatywnie na stanie Twoich finansów w najbliższych latach. Oszczędności wcale nie musisz jednak szukać w mniejszym zużyciu energii – rozwiązaniem, które pozwoli Ci zmniejszyć wydatki, jest inwestycja w instalację fotowoltaiczną. Prąd z promieni słonecznych to stabilne i tanie źródło zasilania, dzięki któremu bez problemu zaopatrzysz swój dom, firmę lub gospodarstwo w potrzebną energię – bez rosnących kosztów i to mimo utrzymania, lub nawet zwiększenia, zużycia energii.

Świetne warunki do produkcji energii słonecznej panują na terenie całego kraju – również w Małopolsce, a korzyści czerpać mogą zarówno mieszkańcy terenów wiejskich, małych miast, jak i dużych ośrodków miejskich. Jeśli chcesz więc zainwestować w przyszłe oszczędności, skontaktuj się z naszym doradcą i zapytaj o ofertę dla Ciebie!

Jak działa instalacja fotowoltaiczna?

ZADZWOŃ DO NAS!

+48 570 570 120

ZDOBĄDŹ DOFINANSOWANIE DLA SWOJEJ INWESTYCJI! DOTACJE DO FOTOWOLTAIKI W MAŁOPOLSCE

W całym kraju regularnie pojawiają się programy dofinansowań, których głównym celem jest zachęcanie do inwestycji w odnawialne źródła energii, w szczególności w fotowoltaikę. To zarówno programy ogólnopolskie, jak i regionalne, w tym również dotacje na panele fotowoltaiczne w Małopolsce. Dzięki skorzystaniu z takiej formy finansowania swojej instalacji możesz znacznie obniżyć jej koszt – to mniejszy wydatek na start, ale też szybszy zwrot inwestycji i generowanie realnych oszczędności. W SolarSpot możesz liczyć na profesjonalne wsparcie naszych specjalistów w zakresie doboru możliwości finansowania oraz dopełnienia formalności związanych z ubieganiem się o przyznanie środków.

INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA W WOJEWÓDZTWIE MAŁOPOLSKIM – DLACZEGO TA INWESTYCJA SIĘ OPŁACA?

ROZWIĄZANIA SZYTE NA MIARĘ

By stworzyć idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb instalację fotowoltaiczną, w czasie jej projektowania należy uwzględnić specyfikę budynku, zacienienie powierzchni dachu oraz średnie zużycie energii. Właśnie tym zajmują się nasi specjaliści z działu projektowego – zadbamy o to, by Twoja inwestycja spełniała Twoje oczekiwania!

NIE MUSISZ REZYGNOWAĆ Z WYGODY

W XXI wieku życie bez prądu wydaje się już niemożliwe, zarówno w domach, jak i w biznesie, wykorzystujemy coraz więcej sprzętów i technologii, które ułatwiają codzienne zadania – z energią słoneczną zyskujesz darmowe źródło zasilania, dzięki któremu możesz utrzymać komfort życia, obniżając jednocześnie wydatki.

KORZYŚCI PŁYNĄCE PRZEZ CAŁY ROK

Poziom produkcji energii zmienia się w zależności od poziomu nasłonecznienia, co oznacza, że nie będzie stały przez cały rok – instalacja będzie jednak działała niezależnie od pory roku, stale przynosząc Ci oszczędności. Fotowoltaika nie jest rozwiązaniem opłacalnym tylko w miesiącach letnich!

POZYTYWNY WPŁYW NA ŚRODOWISKO

Fotowoltaika to system oferujący wiele korzyści – to bardzo opłacalny i stabilny sposób na zasilenie potrzeb energetycznych budynku, ale też ogromna pomoc w walce ze smogiem poprzez ograniczenie emisji CO2.

NISKA AWARYJNOŚĆ

Moduły fotowoltaiczne wyróżniają się wyjątkowo niską awaryjnością, a cały system jest praktycznie bezobsługowy. Trwałość paneli to gwarancja wieloletniego użytkowania i stałego generowania oszczędności – nawet po 30 latach spadek ich efektywności będzie niewielki!

KOMPLEKSOWA USŁUGA

Nasze usługi nie ograniczają się tylko i wyłącznie do zaprojektowania i zamontowania instalacji, również po montażu możesz liczyć na pełne wsparcie naszych specjalistów w ramach obsługi posprzedażowej.

INWESTYCJA, KTÓRA ZWRÓCI SIĘ JUŻ W KILKA LAT

Mimo początkowego kosztu inwestycji jest to wydatek, który zwróci się już w ciągu kilku lat. Jest to możliwe dzięki ogromnych oszczędnościom, jakie osiągasz dzięki produkcji wystarczającej ilości prądu na pokrycie swojego zapotrzebowania, a także krajowym i małopolskim programom dofinansowań fotowoltaiki, które pomagają sfinansować zakup instalacji.

NIŻSZE RACHUNKI ZA ENERGIĘ

Panele fotowoltaiczne przetwarzają padające na ich powierzchnię promienie słoneczne w energię, która zasili budynek bez dodatkowych kosztów. Jako prosument wyprodukowane nadwyżki oddajesz do sieci, by pobrać je na korzystnych warunkach w chwili zwiększonego zapotrzebowania. To skuteczny sposób na obniżenie wydatków na prąd.

WYBIERZ SOLARSPOT! NAJLEPSZA FOTOWOLTAIKA – MAŁOPOLSKA

Interesuje Cię możliwość produkcji prądu dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej w Krakowie? A może darmową energią chcesz zasilić swoje gospodarstwo w Małopolsce? Niezależnie od tego, czy szukasz sprawdzonych rozwiązań, czy tych innowacyjnych, jak fotowoltaika na halach namiotowych, wybierając SolarSpot, możesz liczyć na nasz profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie na każdym etapie inwestycji. Niczego nie zostawiamy przypadkowi – już na samym początku współpracy nasz doradca omówi z Tobą Twoje potrzeby i oczekiwania, dzięki czemu projekt instalacji stworzymy w oparciu o faktyczne wymagania Twojej sytuacji.

Umów się na spotkanie z przedstawicielem SolarSpot i rozpocznij planowanie swojej inwestycji – pomożemy Ci dobrać moc instalacji pozwalającą na pokrycie Twojego zapotrzebowania, zadbamy o jej zaprojektowanie i wykonanie przy użyciu najwyższej jakości komponentów oraz wskażemy najkorzystniejsze formy finansowania. Skorzystanie z naszej oferty to gwarancja jakości i szybka droga do oszczędności!

Najczęściej zadawane pytania

Jak wyglądają instalacje?

Oszczędzaj dzięki energii ze słońca! Dla kogo jest nasza oferta?

KLIENCI INDYWIDUALNI

Fotowoltaika to świetny sposób na wsparcie domowego budżetu i cieszenie się niskimi rachunkami. Dobierz instalację do swoich potrzeb, zasil swój dom energią ze słońca i nie martw się rosnącymi cenami prądu!

Sprawdź!

FIRMY

Nie pozwól, by wysokie ceny energii elektrycznej negatywnie odbiły się na rozwoju Twojego biznesu. Zainwestuj w panele fotowoltaiczne, a zaoszczędzone pieniądze przeznacz na wsparcie biznesu i osiąganie celów!

Sprawdź!

ROLNICY

Wykorzystaj promienie słoneczne, by Twoje oszczędności rosły równie obficie, jak Twoje plony. Prąd w gospodarstwie to gwarancja wydajności, efektywności i skuteczności – zapewnij sobie źródło darmowej energii, które przyniesie również oszczędności!

Sprawdź!

WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE

Wysokie koszty energii elektrycznej odczuwają nie tylko osoby mieszkające w domach jednorodzinnych, ale też mieszkańcy wspólnot mieszkaniowych. Do rachunków za własne zużycie prądu dochodzi również zasilanie części wspólnych – fotowoltaika to rozwiązanie pozwalające obniżyć takie wydatki!

Sprawdź!

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ?

Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić!
Umów się na darmową analizę: Wypełnij formularz
  UMÓW WIZYTĘ EKSPERTA

  Wypełnij formularz kontaktowy

  SPOTKANIE

  Nasz ekspert ds. fotowoltaiki skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia terminu spotkania

  OFERTA

  Na podstawie zebranych informacji przedstawimy ofertę realizacji instalacji

  REALIZACJA

  Wykonamy instalację i zaczniesz oszczędzać!

  PROFESJONALNA OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA

  Monitorujemy działanie Twojej instalacji 24/7

  Masz pytania?

  Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.