Fotowoltaika świętokrzyskie

Zastanawiasz się, czy zakup instalacji fotowoltaicznej w województwie świętokrzyskim to dobry pomysł? Nie wiesz, czy również w Twoim przypadku fotowoltaika się sprawdzi? Inwestycja w produkcję energii słonecznej na własne potrzeby jest opłacalna na terenie całego kraju, a korzyści z niej płynące dostępne są zarówno dla gospodarstw domowych, jak i dla rolników, przedsiębiorców, a nawet wspólnot mieszkaniowych! To wszechstronne rozwiązanie, które pozwala Ci produkować darmową energię przez cały rok, dzięki czemu swoje rachunki za prąd obniżysz do minimum.

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty i dostępne dla Ciebie możliwości, skontaktuj się z nami i umów na spotkanie z jednym z naszych ekspertów – pomożemy Ci ocenić opłacalność takiej inwestycji i dobrać najkorzystniejsze rozwiązania. Wybierz energię prosto ze słońca i zapomnij o rosnących cenach prądu!

Jak działa instalacja fotowoltaiczna?

ZADZWOŃ DO NAS!

+48 570 570 120

DOFINANSOWANIA DO FOTOWOLTAIKI – ŚWIĘTOKRZYSKIE 2021

Decydując się na inwestycję we własną instalację fotowoltaiczną, zyskujesz możliwość skorzystania z korzystnych opcji sfinansowania takiego zakupu. To zarówno programy dofinansowań dostępne w Świętokrzyskiem, ale też możliwość leasingu czy ekokredyty na atrakcyjnych warunkach – to prosty sposób na zwiększenie opłacalności inwestycji i jeszcze większe oszczędności. Różnorodność dostępnych możliwość sprawia, że praktycznie każdy klient ma szansę na znalezienie rozwiązań odpowiadających swoim potrzebom. Wybierając ofertę SolarSpot, nie musisz jednak szukać ich samodzielnie, nasi eksperci ds. finansowania wskażą Ci dostępne dla Ciebie dotacje i pomogą dopełnić formalności związanych z ubieganiem się o ich przyznanie. Dzięki temu cały proces przebiegnie szybko i bez zbędnych komplikacji!

INWESTYCJA W FOTOWOLTAIKĘ W WOJEWÓDZTWIE ŚWIĘTOKRZYSKIM – CO ZYSKUJESZ?

OSZCZĘDNOŚCI

Za wytwarzanie prądu z promieni słonecznych nic nie płacisz – oznacza to, że inwestując w fotowoltaikę zyskujesz źródło darmowej energii, które dzięki właściwemu dobraniu mocy instalacji pozwoli na pokrycie Twojego zapotrzebowania i znacznie ograniczy Twoje wydatki.

MOŻLIWOŚĆ OTRZYMANIA DOFINANSOWANIA

Inwestując w fotowoltaikę zyskujesz możliwość skorzystania z programów oferujących dotacje do instalacji fotowoltaicznych w Świętokrzyskiem – to zarówno ogólnopolskie programy rządowe, jak i lokalne, gminne dofinansowanie.

CZYSTE POWIETRZE

Wybierając odnawialne źródła energii zamiast prądu, którego produkcja opiera się w dużej mierze na węglu, masz wpływ na jakość powietrza, którym oddychasz – każda taka inwestycja przyczynia się do stopniowego zmniejszania emisji CO2, a więc również przeciwdziała powstawaniu szkodliwych zjawisk, jak smog.

PROJEKT DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB

Każda nasza instalacja wykonywana jest od podstaw dla konkretnego klienta – wybierając naszą ofertę zyskujesz więc rozwiązania tworzone właśnie z myślą o Twojej sytuacji i dopasowane do konkretnego budynku pod względem mocy oraz optymalnego rozmieszczenia paneli.

INWESTYCJA, KTÓRA SIĘ ZWRÓCI

Prąd ze słońca to nie tylko alternatywne źródło zielonej energii, największa korzyść płynąca z fotowoltaiki to oszczędności, które generuje – korzystanie z darmowej energii prowadzi do znacznego obniżenia kosztów utrzymania, dzięki czemu cały wydatek zwróci się już w ciągu kilku lat.

PEŁNE WSPARCIE NA KAŻDYM ETAPIE INWESTYCJI

Nie sprzedajemy gotowych rozwiązań, a na pomoc naszych specjalistów możesz liczyć nie tylko w czasie realizacji Twojej inwestycji, ale też po montażu modułów w ramach opieki posprzedażowej.

TANIA ENERGIA PRZEZ CAŁY ROK

Mimo że wydajność modułów fotowoltaicznych uzależniona jest od poziomu nasłonecznienia, produkują prąd przez cały rok. Będąc prosumentem z taniej energii korzystasz niezależnie od pory roku – wyprodukowane nadwyżki oddajesz do sieci, by w razie potrzeby pobrać je na korzystnych warunkach.

FOTOWOLTAIKA W WOJEWÓDZTWIE ŚWIĘTOKRZYSKIM – ZDECYDUJ SIĘ NA WSPÓŁPRACĘ Z SOLARSPOT!

Dlaczego SolarSpot? Ponieważ w naszej działalności kierujemy się prostymi zasadami – rozumiemy, że decydując się na taką inwestycję, chcesz obniżyć swoje wydatki, dlatego moc instalacji dobierzemy tak, by była w stanie pokryć Twoje zapotrzebowanie na prąd i przynosiła realne oszczędności dla Twojego budżetu. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Możesz liczyć na projekt instalacji stworzony od podstaw, wykorzystanie wysokiej jakości komponentów, profesjonalny montaż, a po uruchomieniu – na kompleksową obsługę posprzedażową.

Fotowoltaika – Kielce, Sandomierz i całe Świętokrzyskie

Oferujemy rozwiązania szyte na miarę i mamy doświadczenie w pracach przy bardzo różnorodnych projektach – wśród naszych realizacji znajdują się zarówno instalacje domowe, jak i te na dużych obiektach sportowych, dlatego możesz liczyć na nasze wsparcie niezależnie od rodzaju planowanej inwestycji. W naszej ofercie mamy również rozwiązania innowacyjne, to na przykład instalacje fotowoltaiczne montowane na halach namiotowych, ale też ogrzewanie elektryczne, które w połączeniu z fotowoltaiką oferuje jeszcze większe korzyści. Umów się na spotkanie z doradcą i sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Najczęściej zadawane pytania

Jak wyglądają instalacje?

Oszczędzaj dzięki darmowej energii – dla kogo jest nasza oferta?

KLIENCI INDYWIDUALNI

Fotowoltaika to świetny sposób na wsparcie domowego budżetu i cieszenie się niskimi rachunkami. Dobierz instalację do swoich potrzeb, zasil swój dom energią ze słońca i nie martw się rosnącymi cenami prądu!

Sprawdź!

FIRMY

Nie pozwól, by wysokie ceny energii elektrycznej negatywnie odbiły się na rozwoju Twojego biznesu. Zainwestuj w panele fotowoltaiczne, a zaoszczędzone pieniądze przeznacz na wsparcie biznesu i osiąganie celów!

Sprawdź!

ROLNICY

Wykorzystaj promienie słoneczne, by Twoje oszczędności rosły równie obficie, jak Twoje plony. Prąd w gospodarstwie to gwarancja wydajności, efektywności i skuteczności – zapewnij sobie źródło darmowej energii, które przyniesie również oszczędności!

Sprawdź!

WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE

Wysokie koszty energii elektrycznej odczuwają nie tylko osoby mieszkające w domach jednorodzinnych, ale też mieszkańcy wspólnot mieszkaniowych. Do rachunków za własne zużycie prądu dochodzi również zasilanie części wspólnych – fotowoltaika to rozwiązanie pozwalające obniżyć takie wydatki!

Sprawdź!

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ?

Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić!
Umów się na darmową analizę: Wypełnij formularz
  UMÓW WIZYTĘ EKSPERTA

  Wypełnij formularz kontaktowy

  SPOTKANIE

  Nasz ekspert ds. fotowoltaiki skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia terminu spotkania

  OFERTA

  Na podstawie zebranych informacji przedstawimy ofertę realizacji instalacji

  REALIZACJA

  Wykonamy instalację i zaczniesz oszczędzać!

  PROFESJONALNA OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA

  Monitorujemy działanie Twojej instalacji 24/7

  Masz pytania?

  Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.