Fotowoltaika łódzkie

Szukasz skutecznego sposobu na uniknięcie rosnących kosztów prądu, ale nie chcesz rezygnować z komfortu i ograniczać zużycia? Teraz to możliwe! Wystarczy, że zdecydujesz się na inwestycję we własną instalację fotowoltaiczną, która Twoje zapotrzebowanie na energię elektryczną zasili dzięki promieniom słońca. Panele słoneczne to sprawdzone rozwiązanie, które gwarantuje niższe wydatki i oferuje korzyści dla gospodarstw domowych, wspólnot mieszkaniowych, gospodarstw rolnych oraz firm.

Przewidywane podwyżki cen prądu oraz dostępne dotacje na zakup i montaż modułów fotowoltaicznych w Łodzi i całym województwie łódzkim sprawiają, że fotowoltaika jest coraz bardziej opłacalna. Oferujemy instalacje szyte na miarę, a każdy z naszych projektów tworzymy od podstaw z uwzględnieniem potrzeb danego klienta. Nie zwlekaj, umów się na spotkanie z doradcą i dowiedz się, jak wiele możesz zaoszczędzić!

Jak działa instalacja fotowoltaiczna?

ZADZWOŃ DO NAS!

+48 570 570 120

FOTOWOLTAIKA DOFINANSOWANIE – ŁÓDZKIE 2021

Zakup instalacji fotowoltaicznej to duży wydatek, który na szczęście możesz zmniejszyć dzięki programom oferującym dofinansowanie dla fotowoltaiki w Łódzkiem – to zarówno dotacje ogólnopolskie, jak i wojewódzkie czy gminne. Specjaliści ds. finansowania SolarSpot zapewniają kompleksowe wsparcie w zakresie doboru optymalnych rozwiązań, wskażą dostępne sposoby finansowania oraz pomogą w wypełnieniu wniosków. Z nami nie musisz martwić się formalnościami – dbamy o to, by cały proces przebiegał możliwie jak najszybciej i bez zbędnych komplikacji.

DLACZEGO FOTOWOLTAIKA SIĘ OPŁACA?

JEDNA INWESTYCJA, WIELE LAT OSZCZĘDNOŚCI

Moduły fotowoltaiczne to rozwiązanie trwałe i bezawaryjne, a profesjonalnie zamontowana instalacja składająca się z wysokiej jakości komponentów gwarantuje wieloletnie funkcjonowanie bez spadku wydajności dla stałego generowania oszczędności. Rozumiemy jednak, że nie wszystko da się przewidzieć, dlatego w ramach naszej oferty możesz liczyć również na kompleksową opiekę posprzedażową dla zapewnienia sprawnego działania systemu.

PROFESJONALNY PROJEKT DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB

Fotowoltaika jest bardzo wszechstronna, jednak dla osiągnięcia maksymalnych korzyści niezbędne jest właściwe dobranie mocy instalacji, jakości komponentów oraz rozmieszczenia paneli dla zapewnienia optymalnego poziomu nasłonecznienia w ciągu dnia. Właśnie o to dbają nasi eksperci ds. projektowania instalacji fotowoltaicznych – z nami zyskujesz projekt dopasowany do Twojego zapotrzebowania oraz charakterystyki budynku.

KORZYŚCI ODCZUWASZ PRZEZ CAŁY ROK

Z energii słonecznej korzystasz nie tylko w sezonie letnim, to rozwiązanie całoroczne, które pozwala na generowanie oszczędności niezależnie od pory roku. Jak to możliwe? Jako prosument wyprodukowane w sprzyjających warunkach pogodowych nadwyżki oddajesz do zewnętrznej sieci, by w momencie zwiększonego zapotrzebowania lub zmniejszonej wydajności paneli pobrać je na korzystnych warunkach bez nadwyrężania swojego budżetu.

ZASILANIE ZIELONĄ ENERGIĄ

Prąd z sieci jest nie tylko coraz droższy, ale z powodu produkcji opartej przede wszystkim na węglu jest też niekorzystny dla środowiska. Inaczej jest w przypadku fotowoltaiki, która zapewnia stabilne źródło zielonej energii – każda indywidualna inwestycja w OZE przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń do atmosfery i wywiera realny wpływ na jakość powietrza, którym oddychasz Ty i Twoich bliscy.

OGRANICZASZ WYDATKI

Padające na powierzchnię paneli fotowoltaicznych promienie słońca wytwarzają darmową energię, która następnie zasila Twoje potrzeby. Wykorzystując energię słoneczną, możesz znacznie ograniczyć ilość drogiego prądu pobieranego z sieci energetycznej – to prosty sposób na niższe rachunki mimo utrzymania zużycia na tym samym poziomie. Z fotowoltaiką oszczędzasz, zmieniając źródło zasilania, nie swoje przyzwyczajenia!

PODWYŻKI CEN NIE WPŁYWAJĄ NA TWÓJ BUDŻET

Planowanie swoich wydatków stanie się zdecydowanie łatwiejsze, kiedy martwienie się podwyżkami cen nie będzie już Twoim problemem. Zamiast na wysokie rachunki swoje pieniądze przeznaczasz na spłatę kosztu instalacji, a następnie cieszysz się regularnymi oszczędnościami, które zasilają Twój budżet. Zakup paneli słonecznych to inwestycja, która zwróci się już w kilka lat!

POSTAW NA SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA I WYBIERZ FOTOWOLTAIKĘ OD SOLARSPOT W ŁÓDZKIEM

Na ofertę SolarSpot składają się kompleksowe rozwiązania skierowane do różnych grup klientów – nasze bogate doświadczenie pozwala na sprawne i profesjonalne realizowanie każdej inwestycji, a indywidualne podejście do klienta sprawia, że niezależnie od wielkości instalacji możesz liczyć na wsparcie naszych specjalistów. Nie stoimy w miejscu i stale szukamy możliwości do dalszego rozwoju i poszerzania oferowanych usług – wybierając SolarSpot możesz więc liczyć nie tylko na standardowe instalacje, ale też wydajne systemy ogrzewania elektrycznego czy innowacyjne produkty jak fotowoltaika dla hal namiotowych.

Co nas wyróżnia?

 • W naszej działalności opieramy się na doświadczeniu oraz wiedzy zdobytej w praktyce.
 • Nie oferujemy uniwersalnych rozwiązań – wszystkie instalacje projektujemy od podstaw.
 • W naszych realizacjach korzystamy tylko ze sprawdzonych komponentów i technik gwarantujących wysoką jakość.
 • Zapewniamy wsparcie w doborze oraz wnioskowaniu o dotacje dla fotowoltaiki w województwie łódzkim.
 • Na każdym etapie inwestycji nad realizacją projektu czuwać będą doświadczeni profesjonaliści.
 • W ramach obsługi posprzedażowej zadbamy o sprawne działanie Twojej instalacji.

Najczęściej zadawane pytania

Jak wyglądają instalacje?

Oferujemy instalacje fotowoltaiczne dopasowane do Twoich potrzeb!

KLIENCI INDYWIDUALNI

Fotowoltaika to świetny sposób na wsparcie domowego budżetu i cieszenie się niskimi rachunkami. Dobierz instalację do swoich potrzeb, zasil swój dom energią ze słońca i nie martw się rosnącymi cenami prądu!

Sprawdź!

FIRMY

Nie pozwól, by wysokie ceny energii elektrycznej negatywnie odbiły się na rozwoju Twojego biznesu. Zainwestuj w panele fotowoltaiczne, a zaoszczędzone pieniądze przeznacz na wsparcie biznesu i osiąganie celów!

Sprawdź!

ROLNICY

Wykorzystaj promienie słoneczne, by Twoje oszczędności rosły równie obficie, jak Twoje plony. Prąd w gospodarstwie to gwarancja wydajności, efektywności i skuteczności – zapewnij sobie źródło darmowej energii, które przyniesie również oszczędności!

Sprawdź!

WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE

Wysokie koszty energii elektrycznej odczuwają nie tylko osoby mieszkające w domach jednorodzinnych, ale też mieszkańcy wspólnot mieszkaniowych. Do rachunków za własne zużycie prądu dochodzi również zasilanie części wspólnych – fotowoltaika to rozwiązanie pozwalające obniżyć takie wydatki!

Sprawdź!

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ?

Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić!
Umów się na darmową analizę: Wypełnij formularz
  UMÓW WIZYTĘ EKSPERTA

  Wypełnij formularz kontaktowy

  SPOTKANIE

  Nasz ekspert ds. fotowoltaiki skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia terminu spotkania

  OFERTA

  Na podstawie zebranych informacji przedstawimy ofertę realizacji instalacji

  REALIZACJA

  Wykonamy instalację i zaczniesz oszczędzać!

  PROFESJONALNA OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA

  Monitorujemy działanie Twojej instalacji 24/7

  Masz pytania?

  Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.