Fotowoltaika wielkopolskie

Ceny energii elektrycznej już teraz są dużym obciążeniem dla budżetów gospodarstw domowych, firm oraz gospodarstw rolnych, w najbliższych latach konsumenci mogą spodziewać się jednak jeszcze wyższych rachunków. Powodem tej sytuacji jest duży udział węgla w krajowej energetyce, co powoduje, że rosnący koszt węgla oraz uprawnień do emisji CO2 odbija się na wydatkach wszystkich osób pobierających energię z sieci energetycznej. Czy oznacza to, że jedynym sposobem na ograniczenie wydatków jest mniejsze zużycie energii? Oczywiście, że nie! Najskuteczniejszym sposobem na niskie rachunki za prąd jest inwestycja w fotowoltaikę!

Panele fotowoltaiczne w Wielkopolsce są świetnym sposobem na zapewnienie stałego i taniego źródła prądu dla każdego budynku – to rozwiązanie równie opłacalne dla domów jednorodzinnych, jak i przedsiębiorstw, gospodarstw czy nawet spółdzielni mieszkaniowych. Nasza oferta to szeroki wybór sprawdzonych rozwiązań w zakresie fotowoltaiki, dzięki którym energię zaczniesz czerpać prosto ze słońca, a zaoszczędzone pieniądze wydasz na dowolny cel.

Jak działa instalacja fotowoltaiczna?

SolarSpot SA

ul. Przemysłowa 13,
62-052 Komorniki

ZADZWOŃ DO NAS!

+48 570 570 120

DOFINANSOWANIE INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH W WIELKOPOLSCE

Moduły fotowoltaiczne darmowy prąd ze słońca zaczną produkować już w momencie ich uruchomienia, jednak realne oszczędności na koncie zobaczysz dopiero po spłacie swojej inwestycji. Na szczęście istnieją sposoby na obniżenie kosztów instalacji – to szansa na zwiększenie jej opłacalności bez rezygnowania z jakości i wydajności. Jak to możliwe? Wystarczy skorzystać z programów, które oferują dofinansowanie dla fotowoltaiki w Wielkopolsce. Również w tej kwestii możesz liczyć na wsparcie SolarSpot – nasi specjaliści ds. finansowania wskażą Ci najlepsze rozwiązania i pomogą w dopełnieniu niezbędnych formalności.

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA FOTOWOLTAIKĘ W WIELKOPOLSCE?

PEWNY ZWROT INWESTYCJI

Pieniądze wydane na fotowoltaikę to inwestycja w przyszłe oszczędności, a suma zaoszczędzona dzięki niższym wydatkom już w ciągu kilku lat stanie się większa niż koszt samej instalacji. W dodatku dzięki skorzystaniu z programów dofinansowań dla fotowoltaiki w Wielkopolsce okres zwrotu możne być jeszcze krótszy!

POZYTYWNY WPŁYW NA JAKOŚĆ POWIETRZA I ŚRODOWISKO

Problem zanieczyszczonego powietrza obecny jest na terenie całego kraju, szczególnie w dużych ośrodkach miejskich. Wybierając energię słoneczną, pomagasz zmniejszyć ten problem, ograniczając emisję CO2 – fotowoltaika w Poznaniu oferuje więc nie tylko korzyści dla Twoich finansów, ale też dla środowiska.

PROFESJONALNY PROJEKT I WSPARCIE SPECJALISTÓW

Zapewniamy kompleksową usługę, na którą składa się profesjonalne doradztwo w kwestii doboru optymalnych rozwiązań, zaprojektowanie instalacji, dobranie wysokiej jakości komponentów, montaż przez specjalistów oraz obsługa posprzedażowa – z nami otrzymujesz wsparcie na każdym etapie inwestycji!

INSTALACJA DOPASOWANA DO TWOICH POTRZEB

Wszystkie nasze instalacje projektowane są od podstaw z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego klienta – moc paneli fotowoltaicznych dobieramy tak, by wyprodukowana energia wystarczyła na pokrycie Twojego zapotrzebowania.

Z TANIEJ ENERGII KORZYSTASZ PRZEZ CAŁY ROK

Ilość wytwarzanej energii zależna jest od poziomu nasłonecznienia, produkcja prądu utrzymuje się jednak przez cały rok – oznacza to, że oszczędności generujesz niezależnie od pory roku.

NIŻSZE KOSZTY UTRZYMANIA

Wykorzystując energię słoneczną, nie musisz już polegać na pobieraniu drogiego prądu z sieci, by zasilić potrzeby swojego domu czy firmy – unikasz więc rosnących kosztów i cieszysz się oszczędnościami już od pierwszego dnia działania swojej instalacji.

MOŻLIWOŚĆ MONITOROWANIA PRACY INSTALACJI

W kwestii wydajności zastosowanych rozwiązań nie musisz wierzyć nam na słowo! Zyskujesz stały dostęp do szczegółowych informacji na temat działania i poziomu produkcji Twojej instalacji dzięki aplikacji mobilnej SolarMan.

WYBIERZ ROZWIĄZANIA SZYTE NA MIARĘ! NAJLEPSZA FOTOWOLTAIKA – WIELKOPOLSKA

Dlaczego do współpracy warto wybrać właśnie SolarSpot? Jesteśmy firmą z Poznania, ale dzięki wysokiej jakości naszej oferty oraz profesjonalizmowi naszego zespołu działamy już na terenie całego kraju. Jeśli również Ty chcesz zacząć czerpać korzyści, jakie gwarantuje fotowoltaika – Oborniki Wielkopolskie, Piła, Leszno czy Poznań, niezależnie od regionu Wielkopolski, w jakim planujesz montaż paneli, możesz liczyć na wsparcie naszych specjalistów. Opieramy się na doświadczeniu i sprawdzonych rozwiązaniach – nie stoimy jednak w miejscu! Stale szukamy innowacji i sposobów na zwiększenie efektywności – to właśnie dlatego nasza oferta stale się rozwija i składają się na nią już nie tylko instalacje fotowoltaiczne, ale również ogrzewanie elektryczne!

Biorąc pod uwagę stale rosnące ceny prądu, zwiększające się zużycie energii w codziennym życiu, korzystne zasady rozliczania energii dla prosumentów, korzystne sposoby finansowania inwestycji oraz niską awaryjność modułów słonecznych, zyskujesz pewność, że opłacalność energii słonecznej nie tylko się utrzyma, ale będzie stale rosła. Skontaktuj się z nami już dziś, by zacząć oszczędzać jak najszybciej!

Najczęściej zadawane pytania

Jak wyglądają instalacje?

Wybierz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

KLIENCI INDYWIDUALNI

Fotowoltaika to świetny sposób na wsparcie domowego budżetu i cieszenie się niskimi rachunkami. Dobierz instalację do swoich potrzeb, zasil swój dom energią ze słońca i nie martw się rosnącymi cenami prądu!

Sprawdź!

FIRMY

Nie pozwól, by wysokie ceny energii elektrycznej negatywnie odbiły się na rozwoju Twojego biznesu. Zainwestuj w panele fotowoltaiczne, a zaoszczędzone pieniądze przeznacz na wsparcie biznesu i osiąganie celów!

Sprawdź!

ROLNICY

Wykorzystaj promienie słoneczne, by Twoje oszczędności rosły równie obficie, jak Twoje plony. Prąd w gospodarstwie to gwarancja wydajności, efektywności i skuteczności – zapewnij sobie źródło darmowej energii, które przyniesie również oszczędności!

Sprawdź!

WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE

Wysokie koszty energii elektrycznej odczuwają nie tylko osoby mieszkające w domach jednorodzinnych, ale też mieszkańcy wspólnot mieszkaniowych. Do rachunków za własne zużycie prądu dochodzi również zasilanie części wspólnych – fotowoltaika to rozwiązanie pozwalające obniżyć takie wydatki!

Sprawdź!

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ?

Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić!
Umów się na darmową analizę: Wypełnij formularz
  UMÓW WIZYTĘ EKSPERTA

  Wypełnij formularz kontaktowy

  SPOTKANIE

  Nasz ekspert ds. fotowoltaiki skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia terminu spotkania

  OFERTA

  Na podstawie zebranych informacji przedstawimy ofertę realizacji instalacji

  REALIZACJA

  Wykonamy instalację i zaczniesz oszczędzać!

  PROFESJONALNA OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA

  Monitorujemy działanie Twojej instalacji 24/7

  Masz pytania?

  Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.