O nas

POZNAJ SOLARSPOT!

KIM JESTEŚMY?

SolarSpot SA chce towarzyszyć swoim klientom w ich drodze do osiągnięcia zeroemisyjności. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE) – od doradztwa, poprzez dobór komponentów, projekt i profesjonalny montaż, aż po pomoc we wnioskowaniu o dofinansowanie. Zapewniamy również opiekę posprzedażową, stały kontakt z naszymi doradcami, monitoring instalacji fotowoltaicznej, gwarancję oraz serwis.

Naszą Słoneczną Drużynę tworzą pasjonaci energii odnawialnej, którzy swoją pracę zawodową łączą z zamiłowaniem do nowoczesnej technologii. Pragniemy wspierać sektor OZE w Polsce, dlatego stale podwyższamy standardy branży, poszukując jak najlepszych rozwiązań konstrukcyjnych. Śledzimy nowinki ze świata i na bieżąco reagujemy na wszelkie zmiany, dostosowując swoje usługi do aktualnych potrzeb naszych klientów.

42a01e0e0da36e2c735f73239877c1f3.SolarSpot-teczka

Fotowoltaika to dla nas pierwszy krok w kierunku zwiększenia bezpieczeństwa i niezależności energetycznej naszych klientów, jednak nie zatrzymujemy się tylko na niej. Oferujemy również pompy ciepła, magazyny energii, ładowarki do samochodów elektrycznych, car porty oraz oświetlenie solarne. Pomagamy klientom indywidualnym, gospodarstwom rolnym, przedsiębiorcom, wspólnotom mieszkaniowym, organizacjom i instytucjom publicznym sięgnąć po energię odnawialną. Jesteśmy dumni z tego, że wspólnie z naszymi klientami wspieramy zieloną rewolucję, poprawiamy jakość powietrza oraz chronimy środowisko naturalne!

Proste zasady współpracy, precyzyjny projekt, profesjonalny montaż

Właśnie tym jest oferta SolarSpot

Rodzinna atmosfera, wszechstronne szkolenia, nieograniczone możliwości rozwoju

Właśnie tym jest nasza Słoneczna Drużyna

W TROSCE O WASZE BEZPIECZEŃSTWO

GDZIE DZIAŁAMY?

OTOCZENIE SOLARSPOT

Wykorzystujemy wszystkie możliwe formy finansowania i dofinansowania instalacji fotowoltaicznej (ulgę termomodernizacyjną, program Mój Prąd, program Czyste Powietrze, Agroenergia) oraz dbamy o dopełnienie niezbędnych formalności podczas składania wniosków, aby nasi klienci mogli po prostu cieszyć się energią prosto ze Słońca.

W 2020 roku uruchomiliśmy pierwszą na rynku instalację fotowoltaiczną na hali namiotowej dla klienta w Austrii. W 2021 roku przyłączyliśmy się do Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej (SBV) – Polska PV oraz wprowadziliśmy Kartę Dużej Rodziny. Na bieżąco uczestniczymy w targach i konferencjach branżowych, wspieramy innowacyjne pomysły oraz inicjatywy proekologiczne.

Zasilane w energię słoneczną instalacje fotowoltaiczne od SolarSpot działają w dużych miastach, małych miasteczkach oraz wsiach na terenie całego kraju. Nasze certyfikowane ekipy monterów pojawiają się u klientów indywidualnych i biznesowych, w gospodarstwach rolnych i wspólnotach mieszkaniowych, dostarczając wysokiej jakości komponenty od globalnych producentów oraz tworząc konstrukcję spełniające wszystkie wymogi bezpieczeństwa i estetyki.

W każdym miesiącu realizujemy blisko 150 montaży! Według raportu Rynek Fotowoltaiki w Polsce 2021 wydanego przez Instytut Energetyki Odnawialnej SolarSpot zajął 5. miejsce pod względem realizacji instalacji fotowoltaicznych o mocy większej niż 50 kW.

WYKONALIŚMY INSTALACJĘ DLA ERGO ARENY

Jeden z naszych największych projektów wykonaliśmy dla ERGO ARENY w Gdańsku. W przetargu dla nadmorskiej hali widowiskowo-sportowej startowało łącznie 9 firm. O wyborze wykonawcy decydowały dwa główne czynniki: liczba oferowanych modułów fotowoltaicznych oraz cena, która musiała balansować miedzy jakością a opłacalnością przedsięwzięcia.

Zdobyliśmy najwięcej punktów i wygraliśmy przetarg. W efekcie zamontowaliśmy na dachu ERGO ARENY w Gdańsku instalację fotowoltaiczną o mocy aż 100 kWp. Inwestycja została przeprowadzona przez Halę Gdańsk-Sopot, a za finansowanie odpowiadał Pomorski Fundusz Pożyczkowy.

FACEBOOK

Zajrzyj na naszego Facebooka

GESTY MAJĄ ZNACZENIE

Światowy Dzień Wcześniaka

POMOC DLA MEDYKÓW

Działamy w słusznej sprawie

REALIZACJE

Współpraca z PIGPD

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ?

Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić!
Umów się na darmową analizę: Wypełnij formularz  UMÓW WIZYTĘ EKSPERTA

  Wypełnij formularz kontaktowy

  SPOTKANIE

  Nasz ekspert ds. fotowoltaiki skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia terminu spotkania

  OFERTA

  Na podstawie zebranych informacji przedstawimy ofertę realizacji instalacji

  REALIZACJA

  Wykonamy instalację i zaczniesz oszczędzać!

  PROFESJONALNA OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA

  Monitorujemy działanie Twojej instalacji 24/7

  Masz pytania?

  Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.