O nas

POZNAJ SOLARSPOT!

SolarSpot SA chce towarzyszyć swoim klientom w drodze do osiągnięcia zeroemisyjności. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE) – od doradztwa, poprzez dobór komponentów, projekt i montaż, aż po pomoc we wnioskowaniu o dofinansowanie. Zapewniamy stały kontakt z naszymi doradcami oraz opiekę posprzedażową,

NASZA OFERTA

Fotowoltaika to dla nas pierwszy krok w kierunku zwiększenia bezpieczeństwa i niezależności energetycznej naszych klientów, jednak nie zatrzymujemy się tylko na niej. Oferujemy również pompy ciepła, magazyny energii, ładowarki do samochodów elektrycznych, car porty, oświetlenie solarne oraz usługi z zakresu sprzedaży energii i gazu.

NASZA SŁONECZNA RODZINA

Jesteśmy pasjonatami energii odnawialnej, łączymy pracę zawodową z zamiłowaniem do nowoczesnej technologii. Kieruje nami poczucie misji, dzięki której z jednej strony chcemy dostarczyć klientom efektywne rozwiązania energetyczne, a z drugiej – chronić środowisko naturalne, zapewniając lepszą przyszłość kolejnym pokoleniom.

OŚ CZASU SOLARSPOT

Prowadzimy Żeglarską Akademię SolarSpot

Od 2020 r. prowadzimy Kursy Żeglarskie dla dzieci i młodzieży, które odbywają się w okresie letnim nad jeziorem Kierskim w Poznaniu. Podczas wakacji młodzi miłośnicy sportów wodnych uczą się żeglarstwa na łódkach klasy optimist dla początkujących i zaawansowanych, a także jachtach wieloosobowych, deskach SUP oraz skimboard.

Działania sponsorkie

Wspieraliśmy grupę młodych inżynierów Politechniki Poznańskiej, którzy zajmują się konstruowaniem bolidów wyścigowych – PUT Motosport, a także klub koszykówki Anwil Włocławek. W akcji #RAZEMDLAMEDYKÓW z grupą MTP ufundowaliśmy 30 tys. dwudaniowych posiłków dla walczących z epidemią koronawirusa pracowników służb medycznych.

GDZIE DZIAŁAMY?

FACEBOOK

Zajrzyj na naszego Facebooka

GESTY MAJĄ ZNACZENIE

Światowy Dzień Wcześniaka

POMOC DLA MEDYKÓW

Działamy w słusznej sprawie

REALIZACJE

Współpraca z PIGPD

Umów się na darmową analizę!
Wypełnij formularz!
  WIZYTA

  Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

  SPOTKANIE

  Umówimy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

  OFERTA

  Na podstawie zebranych informacji przedstawimy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

  REALIZACJA

  Dostarczymy komponenty i zrealizujemy projekt zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

  OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA

  Będziemy serwisować sprzęt i monitorować działanie systemów po ich wykonaniu.

  Najczęściej zadawane pytania

  Masz pytania?

  Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.