Fotowoltaika śląskie

Zastanawiasz się nad inwestycją we własną instalację fotowoltaiczną, ale nie wiesz, czy to dobre rozwiązanie dla Ciebie? W SolarSpot oferujemy kompleksowe rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów – to instalacje szyte na miarę dla domów, przedsiębiorstw czy gospodarstw rolnych. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym doradcą, by poznać szczegóły i korzyści, jakie dostępne są w Twoim przypadku.

Fotowoltaika w województwie śląskim, podobnie jak w pozostałych regionach kraju, cieszy się w ostatnich latach rosnącym zainteresowaniem, co wynika bezpośrednio z rosnących cen prądu. Kiedy rachunki za energię stają się coraz większym obciążeniem, coraz więcej osób szuka sposobów na ograniczenie wydatków. Panele słoneczne są w takiej sytuacji rozwiązaniem idealnym – pozwalają na oszczędności bez konieczności ograniczania zużycia energii, co oznacza, że wydajesz mniej, ale cieszysz się tym samym poziomem komfortu.

Jak działa instalacja fotowoltaiczna?

ZADZWOŃ DO NAS!

+48 570 570 120

DOFINANSOWANIE FOTOWOLTAIKI – WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE 2021

Inwestycja w energię słaoneczną to sposób na obniżenie swoich rachunków i realne oszczędzanie bez zmniejszania zużycia, jednak na ograniczenie wydatków możesz liczyć już na etapie zakupu i montażu paneli słonecznych. Jak to możliwe? Wystarczy skorzystać z dostępnych na Śląsku programów dofinansowań instalacji fotowoltaicznych – takie dotacje pozwalają na znaczne obniżenie wkładu własnego, a na jeszcze większe oszczędności pozwala skorzystanie z przysługującej inwestorom ulgi podatkowej. Nie martw się, jeśli nie wiesz, z jakich możliwości możesz skorzystać, nasi specjaliści ds. dofinansowania pomogą Ci znaleźć właściwe rozwiązania i dopełnić formalności, dzięki czemu osiągniesz maksymalne korzyści szybko i bez komplikacji!

CO ZYSKUJESZ INWESTUJĄC W FOTOWOLTAIKĘ NA ŚLĄSKU?

NIŻSZE WYDATKI

Produkując energię na własne potrzeby ograniczasz wydatki na prąd do minimum – zapotrzebowanie energetyczne zasilasz darmową energią prosto z promieni słonecznych, a jako prosument nawet w chwili zmniejszonej wydajności pobierasz z sieci tani prąd, dzięki odprowadzonym wcześniej nadwyżkom. To prosty sposób na stałe generowanie oszczędności niezależnie od pory roku.

NIEZALEŻNOŚĆ ENERGETYCZNA

Energia wytworzona przez panele fotowoltaiczne wykorzystywana jest bezpośrednio do zasilenia Twoich potrzeb – to niezależność od zewnętrznej sieci energetycznej oraz stale drożejącego prądu. Maksymalne korzyści możesz osiągnąć dzięki właściwemu dopasowaniu mocy instalacji do faktycznego zużycia energii, tylko w ten sposób wytworzy ona wystarczającą ilość prądu.

WPŁYW NA ŚRODOWISKO

Problem zanieczyszczonego powietrza i powstawania smogu obecny jest praktycznie w całym kraju, najdotkliwszy jest jednak w dużych ośrodkach miejskich. Właśnie dlatego fotowoltaika w Katowicach, Gliwicach czy innych dużych miastach jest równie opłacalną inwestycją jak na terenach podmiejskich – z każdą taką instalacją zmniejsza się zależność energetyki od węgla, a więc również poziom emisji CO2.

POMOC W SPŁACIE INWESTYCJI

Zanim generowane oszczędności zasilą Twój budżet, niezbędne jest spłacenie całej inwestycji. Zakup instalacji może stanowić spore obciążenie dla Twoich finansów, na szczęście istnieją skuteczne sposoby na ograniczenie takiego wydatku – możesz liczyć na liczne programy oferujące dofinansowanie fotowoltaiki w województwie śląskim. Dodatkowe korzyści osiągniesz, korzystając z dostępnej ulgi podatkowej.

PROJEKT STWORZONY OD PODSTAW

Ponieważ wydajność instalacji fotowoltaicznej zależy przede wszystkim od jej mocy oraz poziomu nasłonecznienia, profesjonalnie wykonany projekt uwzględniający Twoje indywidualne potrzeby oraz zacienienie dachu w ciągu dnia pozwala na zoptymalizowanie działania i czerpanie jeszcze większych korzyści. Właśnie takie są nasze projekty – każdy klient może liczyć na projekt tworzony od podstaw z uwzględnieniem swoich wymagań.

STABILNE ŹRÓDŁO ENERGII NA LATA

Moduły fotowoltaiczne charakteryzują się bardzo niską awaryjnością, a dla jeszcze większej niezawodności wybierając naszą ofertę zyskujesz profesjonalną opiekę posprzedażową i stały monitoring pracy zamontowanej instalacji. W ten sposób dzięki jednej inwestycji możesz liczyć na stabilne źródło zasilania na wiele lat bez awarii czy spadku efektywności, które będzie nieprzerwanie przynosić oszczędności.

WYBIERZ OFERTĘ SOLARSPOT I ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ! NAJLEPSZA FOTOWOLTAIKA – ŚLĄSK

Na wsparcie ekspertów z zespołu SolarSpot możesz liczyć na terenie całego województwa śląskiego. Nasze usługi w zakresie projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych oraz systemów ogrzewania elektrycznego obejmują zarówno ofertę fotowoltaiki dla wspólnot mieszkaniowych w Częstochowie czy Katowicach, jak i systemów dopasowanych do potrzeb domów jednorodzinnych, firm czy gospodarstw rolnych. Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

 • Zapewniamy kompleksowe wsparcie zespołu specjalistów na każdym etapie realizacji oraz opiekę posprzedażową po zakończeniu inwestycji.
 • Oferujemy rozwiązania szyte na miarę, czyli instalacje fotowoltaiczne projektowane od podstaw z uwzględnieniem specyfiki Twoich potrzeb.
 • Korzystamy ze sprawdzonych i jakościowych komponentów, które gwarantują długie i sprawne funkcjonowanie naszych instalacji bez awarii i spadku wydajności.

Nasz zespół specjalistów pomaga klientom w znalezieniu najlepszych rozwiązań i czerpaniu korzyści z fotowoltaiki na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Wszystkich zainteresowanych energią pochodzącą prosto z promieni słonecznych zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem firmy i poznania szczegółów oferty.

Najczęściej zadawane pytania

Jak wyglądają instalacje?

Energia słoneczna to sposób na tani prąd dla każdego

KLIENCI INDYWIDUALNI

Fotowoltaika to świetny sposób na wsparcie domowego budżetu i cieszenie się niskimi rachunkami. Dobierz instalację do swoich potrzeb, zasil swój dom energią ze słońca i nie martw się rosnącymi cenami prądu!

Sprawdź!

FIRMY

Nie pozwól, by wysokie ceny energii elektrycznej negatywnie odbiły się na rozwoju Twojego biznesu. Zainwestuj w panele fotowoltaiczne, a zaoszczędzone pieniądze przeznacz na wsparcie biznesu i osiąganie celów!

Sprawdź!

ROLNICY

Wykorzystaj promienie słoneczne, by Twoje oszczędności rosły równie obficie, jak Twoje plony. Prąd w gospodarstwie to gwarancja wydajności, efektywności i skuteczności – zapewnij sobie źródło darmowej energii, które przyniesie również oszczędności!

Sprawdź!

WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE

Wysokie koszty energii elektrycznej odczuwają nie tylko osoby mieszkające w domach jednorodzinnych, ale też mieszkańcy wspólnot mieszkaniowych. Do rachunków za własne zużycie prądu dochodzi również zasilanie części wspólnych – fotowoltaika to rozwiązanie pozwalające obniżyć takie wydatki!

Sprawdź!

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ?

Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić!
Umów się na darmową analizę: Wypełnij formularz




  UMÓW WIZYTĘ EKSPERTA

  Wypełnij formularz kontaktowy

  SPOTKANIE

  Nasz ekspert ds. fotowoltaiki skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia terminu spotkania

  OFERTA

  Na podstawie zebranych informacji przedstawimy ofertę realizacji instalacji

  REALIZACJA

  Wykonamy instalację i zaczniesz oszczędzać!

  PROFESJONALNA OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA

  Monitorujemy działanie Twojej instalacji 24/7

  Masz pytania?

  Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.