Fotowoltaika podlaskie

Z każdym kolejnym rokiem wzrost cen energii elektrycznej jest coraz bardziej odczuwalny dla wszystkich odbiorców, a prognozy na następne lata nie dają nadziei na odwrócenie tego trendu. Stoi za tym duża zależność krajowej energetyki od węgla, co w połączeniu z rosnącymi kosztami emisji CO2 odbija się na finansach konsumentów. Najskuteczniejszym sposobem na uniknięcie wysokich rachunków jest rezygnacja z poboru drogiego prądu z sieci energetycznej – nie oznacza to jednak ograniczenia zużycia, lecz zmianę źródła zasilania. Inwestycja we własną instalację fotowoltaiczną to szansa na wytwarzanie darmowego prądu na własne potrzeby, z której skorzystać mogą zarówno klienci indywidualni, jak i firmy oraz rolnicy.

Poziom nasłonecznienia na terenie Polski sprawia, że przejście na zasilanie energią słoneczną jest opłacalną decyzją dla mieszkańców wszystkich regionów kraju, również w województwie podlaskim. W ramach naszej oferty możesz liczyć na optymalne dla Ciebie rozwiązania oraz wsparcie w uzyskaniu finansowania dla swojej inwestycji – jeśli interesuje Cię fotowoltaika na Podlasiu, spotkaj się z naszym doradcą i zaplanuj realizację swojej instalacji!

Jak działa instalacja fotowoltaiczna?

ZADZWOŃ DO NAS!

+48 570 570 120

FOTOWOLTAIKA DOFINANSOWANIE – PODLASKIE 2021

Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej oferuje wiele korzyści, wśród których warto wymienić też atrakcyjne formy finansowania fotowoltaiki. Dotacje podlaskie oraz dostępne ulgi podatkowe pozwalają na szybszy zwrot zainwestowanych środków i cieszenie się jeszcze większymi oszczędnościami. Powierzając nam realizację swojej inwestycji, zyskujesz również wsparcie naszych ekspertów ds. finansowania. Na bieżąco monitorujemy wszystkie aktualne programy oferujące dofinansowanie, by wskazać Ci możliwości, z których możesz skorzystać – z naszą pomocą zaoszczędzisz jeszcze więcej!

CO SPRAWIA, ŻE INWESTYCJA W FOTOWOLTAIKĘ NA PODLASIU SIĘ OPŁACA?

NIŻSZE KOSZTY UTRZYMANIA I PEWNY ZWROT INWESTYCJI

Wytwarzanie darmowej energii z promieni słonecznych to prosty sposób na pokrycie swojego zapotrzebowania przy jednoczesnym obniżaniu rachunków. Regularne oszczędności sprawiają, że koszt zakupu modułów zwraca się już w ciągu kilku lat, a po spłacie inwestycji zyskujesz dodatkowe środki w swoim budżecie, które zamiast na opłaty za prąd możesz przeznaczyć na dowolny cel!

KOMPLEKSOWA USŁUGA DOSTOSOWANA DO TWOICH POTRZEB

Nie składamy pustych obietnic, a oferowane przez nas projekty tworzone są indywidualnie dla każdego klienta – w ten sposób zyskujesz instalację o mocy wystarczającej na zasilenie Twojego zapotrzebowania i sposób montażu dobrany pod kątem wymagań budynku. Wybierając współpracę z nami, zyskujesz pełne wsparcie naszych specjalistów, również po zakończeniu prac, w ramach opieki posprzedażowej.

BEZAWARYJNY I BEZOBSŁUGOWY SYSTEM ZASILANIA

Opłacalność fotowoltaiki wynika w dużej mierze z jej trwałości – wybierając dopasowaną do swoich potrzeb i profesjonalnie wykonaną instalację, zyskujesz rozwiązanie, które będzie przynosić Ci korzyści przez wiele lat. Niska awaryjność i gwarancja wieloletniego działania sprawiają, że jest to nie tylko tanie, ale też stabilne źródło energii.

ROZWIĄZANIE KORZYSTNE DLA ŚRODOWISKA

W czasach kiedy stopniowe odchodzenie od wykorzystywania paliw kopalnych wydaje się jedyną drogą do powstrzymania zmian klimatycznych, zmniejszenie udziału węgla w energetyce jest sposobem na zmniejszenie emisji CO2. Każda instalacja to kolejny krok w stronę osiągnięcia tego celu – fotowoltaika może przyczynić się więc do poprawy nie tylko stanu Twoich finansów, ale też planety!

CAŁOROCZNE WSPARCIE DLA BUDŻETU

Mimo że słoneczna pogoda kojarzy nam się przede wszystkim z miesiącami letnimi, poziom nasłonecznienia wystarczający do produkcji prądu dostępny jest na terenie Polski przez cały rok. Długość dnia oraz warunki pogodowe sprawiają, że zimą panele produkują mniej energii, jako prosument możesz jednak wykorzystać wtedy nagromadzone wcześniej nadwyżki.

ZYSKAJ ROZWIĄZANIA SZYTE NA MIARĘ! WYSOKIEJ JAKOŚCI INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE – BIAŁYSTOK

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży i dużym doświadczeniu w pracy przy różnorodnych projektach – w naszym portfolio znajdują się zarówno mikroinstalacje domowe, jak i rozbudowane instalacje dla firm czy obiektów sportowych. Dostarczamy kompleksowe usługi w zakresie fotowoltaiki na terenie całego województwa podlaskiego, a swoją działalność opieramy przede wszystkim na sprawdzonych rozwiązaniach i jakościowych komponentach. Nie boimy się jednak wyzwań i nieustannie rozwijamy naszą ofertę, wprowadzając do niej innowacje, jak na przykład montaż paneli słonecznych na halach namiotowych. Niezależnie od rozmiaru planowanej inwestycji, z nami zyskujesz pewność jej profesjonalnej i sprawnej realizacji. Oferujemy instalacje szyte na miarę, zaprojektowane i wykonane od początku do końca z uwzględnieniem Twoich indywidualnych potrzeb.

Najczęściej zadawane pytania

Jak wyglądają instalacje?

Dla kogo jest nasza oferta?

KLIENCI INDYWIDUALNI

Fotowoltaika to świetny sposób na wsparcie domowego budżetu i cieszenie się niskimi rachunkami. Dobierz instalację do swoich potrzeb, zasil swój dom energią ze słońca i nie martw się rosnącymi cenami prądu!

Sprawdź!

FIRMY

Nie pozwól, by wysokie ceny energii elektrycznej negatywnie odbiły się na rozwoju Twojego biznesu. Zainwestuj w panele fotowoltaiczne, a zaoszczędzone pieniądze przeznacz na wsparcie biznesu i osiąganie celów!

Sprawdź!

ROLNICY

Wykorzystaj promienie słoneczne, by Twoje oszczędności rosły równie obficie, jak Twoje plony. Prąd w gospodarstwie to gwarancja wydajności, efektywności i skuteczności – zapewnij sobie źródło darmowej energii, które przyniesie również oszczędności!

Sprawdź!

WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE

Wysokie koszty energii elektrycznej odczuwają nie tylko osoby mieszkające w domach jednorodzinnych, ale też mieszkańcy wspólnot mieszkaniowych. Do rachunków za własne zużycie prądu dochodzi również zasilanie części wspólnych – fotowoltaika to rozwiązanie pozwalające obniżyć takie wydatki!

Sprawdź!

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ?

Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić!
Umów się na darmową analizę: Wypełnij formularz
  UMÓW WIZYTĘ EKSPERTA

  Wypełnij formularz kontaktowy

  SPOTKANIE

  Nasz ekspert ds. fotowoltaiki skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia terminu spotkania

  OFERTA

  Na podstawie zebranych informacji przedstawimy ofertę realizacji instalacji

  REALIZACJA

  Wykonamy instalację i zaczniesz oszczędzać!

  PROFESJONALNA OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA

  Monitorujemy działanie Twojej instalacji 24/7

  Masz pytania?

  Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.