Fotowoltaika kujawsko-pomorskie

Szybujące w górę ceny energii elektrycznej stały się już częścią naszej codzienności i równie mocno dotykają zarówno odbiorców prywatnych, jak i biznesowych oraz gospodarstwa rolne. Sytuacja panująca na rynku energetycznym sprawia, że na znaczne ogólnopolskie obniżki kosztów prądu nie możemy liczyć, nie znaczy to jednak, że jesteśmy skazani na wysokie rachunki. Weź sprawę oszczędności w swoje ręce – inwestując w panele fotowoltaiczne darmową energię elektryczną, czerpiesz prosto ze słońca!

Montaż instalacji fotowoltaicznej to krok w stronę mniejszych kosztów utrzymania – Twoje panele słoneczne bez trudu wyprodukują wystarczająco dużo energii na pokrycie Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązań dla gospodarstwa domowego, firmy czy gospodarstwa rolnego – w SolarSpot do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, od podstaw tworząc ofertę, która sprosta Twoim oczekiwaniom!

Jak działa instalacja fotowoltaiczna?

SolarSpot SA

Przemysłowa 13
62-052 Komorniki

ZADZWOŃ DO NAS!

+48 570 570 120

DOFINANSOWANIE, CZYLI WSPARCIE TWOJEJ INWESTYCJI

W ramach promowania odnawialnych źródeł energii, w tym również fotowoltaiki, powstają różnego rodzaju programy dofinansowania kierowane do konkretnych odbiorców – jest to na przykład rządowy program Mój Prąd czy program Agroenergia skierowany do rolników. Do środków możliwych do otrzymania w ramach dofinansowania dochodzą również możliwe ulgi podatkowe – wszystko to sprawia, że inwestycja w energię słoneczną staje się bardziej opłacalna, a obciążenie dla Twojego budżetu dużo mniej odczuwalne. Nasi eksperci ds. finansowania pomogą Ci uzyskać dofinansowanie i załatwić wszystkie formalności.

JAKIE KORZYŚCI DAJE MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH?

DOFINANSOWANIE

Za popularnością fotowoltaiki stoi nie tylko niska awaryjność i wydajność instalacji fotowoltaicznych – do inwestycji zachęcają również programy finansowania oferowane zarówno na szczeblu ogólnopolskim, jak i regionalnym i lokalnym. Korzystając z dostępnych środków, możesz znacznie obniżyć koszty inwestycji oraz przyspieszyć czas jej zwrotu – mniejszy wydatek na start to jeszcze większe oszczędności w przyszłości!

CZYSTE POWIETRZE

Poza samymi względami finansowymi przemawiającymi za inwestycją w ogniwa fotowoltaiczne, na korzyść tego kroku przemawiają również kwestie ekologiczne. Każdy montaż instalacji fotowoltaicznej to kolejny krok w stronę zastąpienia węgla odnawialnymi źródłami energii, a co za tym idzie walka ze zmianami klimatycznymi i zanieczyszczonym powietrzem.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

W SolarSpot dbamy o to, by nasze instalacje fotowoltaiczne spełniały wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, właśnie dlatego każdy projekt tworzymy od podstaw, dobierając stosowane rozwiązania na podstawie potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Dzięki temu otrzymujesz projekt skrojony na miarę – Twoje panele fotowoltaiczne wyprodukują dokładnie tyle energii, ile potrzebujesz!

DARMOWA ENERGIA

Osoby korzystające z instalacji fotowoltaicznych mogą produkować prąd na pokrycie własnego zapotrzebowania – po spłaceniu i zwrocie kosztów inwestycji zyskujesz więc darmowy prąd. Masz też możliwość odprowadzania nadmiaru wyprodukowanej energii do sieci energetycznej – nadwyżki pobierzesz w miesiącach zimowych, kiedy możliwości paneli fotowoltaicznych spadają ze względu na mniejszy poziom nasłonecznienia. W ten sposób korzyści ze swojej inwestycji czerpiesz w każdej porze roku!

NIEZALEŻNOŚĆ

Zyskując własne źródło zasilania, zyskujesz też niezależność od zewnętrznej sieci energetycznej – zapewnia Ci to ochronę zarówno przed możliwymi awariami i brakami w dostawach energii, jak i rosnącymi cenami. By jednak cieszyć się pełną niezależnością, niezbędne jest odpowiednie dobranie mocy instalacji fotowoltaicznej – jest to jedyny sposób na zapewnienie produkcji prądu na poziomie wystarczającym do pokrycia Twojego faktycznego zapotrzebowania.

FOTOWOLTAIKA OD SOLARSPOT W KUJAWSKO-POMORSKIM – DLACZEGO WARTO?

Oferowane przez SolarSpot instalacje fotowoltaiczne tworzone są w oparciu o sprawdzone i jakościowe rozwiązania. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na zdobycie cennej wiedzy praktycznej, z której korzystamy teraz, by stale rozwijać i ulepszać naszą ofertę. Dlaczego warto wybrać właśnie nas do wykonania instalacji fotowoltaicznych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego?

 • Stworzymy dla Ciebie indywidualny i dopasowany do Twojego przypadku projekt instalacji fotowoltaicznej.
 • Zapewnimy jakościowe, trwałe i wydajne panele fotowoltaiczne.
 • Zadbamy o profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych.
 • Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie i załatwimy za Ciebie niezbędne formalności.
 • Po realizacji projektu będziemy dalej monitorować działanie Twojej instalacji fotowoltaicznej w ramach obsługi posprzedażowej.

Nasz zespół specjalistów pomaga klientom w znalezieniu najlepszych rozwiązań i czerpaniu korzyści z fotowoltaiki na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Wszystkich zainteresowanych energią pochodzącą prosto z promieni słonecznych zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem firmy i poznania szczegółów oferty.

Najczęściej zadawane pytania

Jak wyglądają instalacje?

Panele fotowoltaiczne to sposób na tanią energię dla każdego

Dzięki temu, że instalacje fotowoltaiczne projektujemy sami, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie rozwiązania dla bardzo różnorodnych klientów. Niezależnie więc od wielkości i rodzaju projektu, na jakim Ci zależy, skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.

KLIENCI INDYWIDUALNI

Fotowoltaika to świetny sposób na wsparcie domowego budżetu i cieszenie się niskimi rachunkami. Dobierz instalację do swoich potrzeb, zasil swój dom energią ze słońca i nie martw się rosnącymi cenami prądu!

Sprawdź!

FIRMY

Nie pozwól, by wysokie ceny energii elektrycznej negatywnie odbiły się na rozwoju Twojego biznesu. Zainwestuj w panele fotowoltaiczne, a zaoszczędzone pieniądze przeznacz na wsparcie biznesu i osiąganie celów!

Sprawdź!

ROLNICY

Wykorzystaj promienie słoneczne, by Twoje oszczędności rosły równie obficie, jak Twoje plony. Prąd w gospodarstwie to gwarancja wydajności, efektywności i skuteczności – zapewnij sobie źródło darmowej energii, które przyniesie również oszczędności!

Sprawdź!

WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE

Wysokie koszty energii elektrycznej odczuwają nie tylko osoby mieszkające w domach jednorodzinnych, ale też mieszkańcy wspólnot mieszkaniowych. Do rachunków za własne zużycie prądu dochodzi również zasilanie części wspólnych – fotowoltaika to rozwiązanie pozwalające obniżyć takie wydatki!

Sprawdź!

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ?

Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić!
Umów się na darmową analizę: Wypełnij formularz
  UMÓW WIZYTĘ EKSPERTA

  Wypełnij formularz kontaktowy

  SPOTKANIE

  Nasz ekspert ds. fotowoltaiki skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia terminu spotkania

  OFERTA

  Na podstawie zebranych informacji przedstawimy ofertę realizacji instalacji

  REALIZACJA

  Wykonamy instalację i zaczniesz oszczędzać!

  PROFESJONALNA OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA

  Monitorujemy działanie Twojej instalacji 24/7

  Masz pytania?

  Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.