Fotowoltaika lubelskie

Inwestowanie w fotowoltaikę nie jest tylko chwilowym trendem i rozwiązaniem jedynie dla osób chcących żyć ekologicznie – wytwarzanie prądu z promieni słonecznych to sposób na stabilne źródło zasilania i duże oszczędności dla Twojego budżetu. Za rosnącymi cenami prądu stoi duży udział węgla w polskiej energetyce. Coraz wyższy koszt uprawnień do emisji CO2 oznacza, że konsumenci mogą spodziewać się jeszcze wyższych rachunków w najbliższych latach. Wybierając energię słoneczną, unikasz poboru drogiej energii z sieci i oszczędzasz bez konieczności ograniczania zużycia energii i obniżania komfortu swojego domu czy wydajności biznesu.

Oferta SolarSpot to kompleksowe rozwiązania dopasowane do potrzeb różnych grup klientów. W ramach naszych usług możesz liczyć na instalację fotowoltaiczną stworzoną od podstaw, o mocy pozwalającej na pokrycie zapotrzebowania energetycznego Twojego domu, firmy czy gospodarstwa.

Jak działa instalacja fotowoltaiczna?

ZADZWOŃ DO NAS!

+48 570 570 120

FOTOWOLTAIKA DOFINANSOWANIE – LUBELSKIE

Na jakie dofinansowanie możesz liczyć, decydując się na zakup własnej instalacji fotowoltaicznej? Dla klientów indywidualnych są to na przykład środki z programu „Mój prąd” lub „Czyste Powietrze” – jeśli inwestycja połączona jest z wymianą źródła zasilania, np. na ogrzewanie elektryczne, dofinansowanie dla rolników dostępne jest z kolei w ramach programu „Agroenergia”. Poza programami ogólnopolskimi pojawiają się również te lokalne, a także oferty leasingu fotowoltaiki oraz możliwość skorzystania z ulgi podatkowej. Korzystając z naszej oferty, zyskujesz pewność wybrania najkorzystniejszych sposobów finansowania, dzięki wsparciu naszych specjalistów – wskażemy Ci programy i dotacje do fotowoltaiki w województwie lubelskim, z których możesz skorzystać, by jeszcze bardziej zwiększyć opłacalność Twojej inwestycji.

DLACZEGO WARTO INWESTOWAĆ W FOTOWOLTAIKĘ W WOJEWÓDZTWIE LUBELSKIM?

MOŻESZ ZWIĘKSZYĆ OPŁACALNOŚĆ INWESTYCJI DZIĘKI DOFINANSOWANIU

Zakupu instalacji fotowoltaicznej nie musisz w całości finansować z własnej kieszeni. W obniżeniu kosztów inwestycji pomagają ulga podatkowa oraz dostępne programy dofinansowań – zarówno te ogólnopolskie, jak i regionalne dotacje dla fotowoltaiki w Lubelskiem.

UTRZYMUJESZ ZUŻYCIE PRĄDU BEZ ROSNĄCYCH KOSZTÓW

Dzięki energii słonecznej rosnące ceny prądu nie będą już Twoim zmartwieniem, nie musisz więc już szukać sposobów na zmniejszenie poboru prądu w celu obniżenia rachunków. To prosty i skuteczny sposób na mniejsze wydatki bez wpływu na Twoją wygodę.

INWESTUJESZ W ROZWIĄZANIA DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

Uniwersalne rozwiązania nie zapewniają optymalnych korzyści, dlatego Twoja instalacja powinna być stworzona od podstaw z uwzględnieniem potrzeb Twojej sytuacji – właśnie dlatego w SolarSpot oferujemy instalacje szyte na miarę.

OSZCZĘDZASZ PIENIĄDZE, DZIĘKI DARMOWEJ ENERGII

Ceny prądu mają ogromny wpływ na koszt utrzymania domu czy firmy, dzięki energii słonecznej takie wydatki możesz jednak znacznie ograniczyć. Do wytworzenia energii słonecznej potrzebujesz modułów fotowoltaicznych i promieni słońca – po spłacie inwestycji zyskujesz źródło zasilania, które nie wiąże się z dodatkowymi kosztami i cieszysz się niskimi rachunkami.

ZYSKUJESZ STAŁE WSPARCIE NASZYCH SPECJALISTÓW

Zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji, to nie tylko prace projektowe i montaż, ale też kompleksowa opieka posprzedażowa, dzięki której na pomoc naszych specjalistów możesz liczyć również po zakończeniu inwestycji.

WSPIERASZ WALKĘ O CZYSTE POWIETRZE

Fotowoltaika to źródło zielonej energii, które w czasie produkcji prądu nie wytwarza zanieczyszczeń i nie emituje CO2. Każda instalacja przyczynia się do zmniejszenia zależności od węgla, a więc również zmniejsza problem smogu.

JAKO PROSUMENT ZYSKUJESZ PRZEZ CAŁY ROK

Wydajność paneli zależy od poziomu nasłonecznienia, co oznacza, że ulega zmianom w zależności od pory roku. Jednak będąc prosumentem, czyli jednocześnie producentem i konsumentem prądu, korzystasz przez cały rok – po zasileniu budynku, nadwyżki energii oddajesz do sieci, by pobrać je w momencie zwiększonego zapotrzebowania.

ZAINWESTUJ W FOTOWOLTAIKĘ W LUBELSKIEM Z SOLARSPOT!

Chcesz zasilić swój dom energią słoneczną? Interesuje Cię fotowoltaika dla firm w Lubelskiem? A może z pomocą taniej energii chcesz obniżyć koszt utrzymania swojego gospodarstwa? Niezależnie od rodzaju inwestycji, wybór SolarSpot to pewny sposób na zyskanie rozwiązań stworzonych specjalnie dla Ciebie! Nasza oferta to wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne w Lublinie i na terenie całego województwa lubelskiego – zadzwoń do nas i umów się na spotkanie z doradcą z Twojego regionu, by omówić szczegóły Twojej inwestycji i zaplanować dalsze działania.

Dlaczego współpraca z SolarSpot to dobry wybór?

 • Zapewniamy profesjonalne doradztwo i stworzenie projektu instalacji od podstaw.
 • W naszych projektach korzystamy tylko ze sprawdzonych i jakościowych komponentów.
 • Montażem instalacji zajmie się doświadczony zespół monterski.
 • Udzielamy wsparcia w zakresie doboru i wnioskowania o przyznanie dofinansowania.
 • Dla zapewnienia sprawnego działania instalacji będziemy monitorować jej pracę w ramach opieki posprzedażowej.

Najczęściej zadawane pytania

Jak wyglądają instalacje?

Nasza oferta to rozwiązania szyte na miarę!

KLIENCI INDYWIDUALNI

Fotowoltaika to świetny sposób na wsparcie domowego budżetu i cieszenie się niskimi rachunkami. Dobierz instalację do swoich potrzeb, zasil swój dom energią ze słońca i nie martw się rosnącymi cenami prądu!

Sprawdź!

FIRMY

Nie pozwól, by wysokie ceny energii elektrycznej negatywnie odbiły się na rozwoju Twojego biznesu. Zainwestuj w panele fotowoltaiczne, a zaoszczędzone pieniądze przeznacz na wsparcie biznesu i osiąganie celów!

Sprawdź!

ROLNICY

Wykorzystaj promienie słoneczne, by Twoje oszczędności rosły równie obficie, jak Twoje plony. Prąd w gospodarstwie to gwarancja wydajności, efektywności i skuteczności – zapewnij sobie źródło darmowej energii, które przyniesie również oszczędności!

Sprawdź!

WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE

Wysokie koszty energii elektrycznej odczuwają nie tylko osoby mieszkające w domach jednorodzinnych, ale też mieszkańcy wspólnot mieszkaniowych. Do rachunków za własne zużycie prądu dochodzi również zasilanie części wspólnych – fotowoltaika to rozwiązanie pozwalające obniżyć takie wydatki!

Sprawdź!

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ?

Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić!
Umów się na darmową analizę: Wypełnij formularz
  UMÓW WIZYTĘ EKSPERTA

  Wypełnij formularz kontaktowy

  SPOTKANIE

  Nasz ekspert ds. fotowoltaiki skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia terminu spotkania

  OFERTA

  Na podstawie zebranych informacji przedstawimy ofertę realizacji instalacji

  REALIZACJA

  Wykonamy instalację i zaczniesz oszczędzać!

  PROFESJONALNA OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA

  Monitorujemy działanie Twojej instalacji 24/7

  Masz pytania?

  Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.