Fotowoltaika dolnośląskie

Rosnące ceny prądu zaczęły odbijać się na Twoich finansach? Jeśli zastanawiasz się, czy istnieje jakikolwiek sposób na uniknięcie stale zwiększających się kosztów energii elektrycznej bez ograniczania jej zużycia, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – jest to jak najbardziej możliwe! Fotowoltaika to sposób na niższe wydatki, dzięki zasileniu potrzeb swojego domu, firmy czy gospodarstwa energią wytwarzaną z promieni słonecznych – inwestując we własną instalację, wybierasz więc oszczędności i samowystarczalność energetyczną!

Na terenie całej Polski panują warunki, które pozwalają skutecznie wykorzystywać instalacje fotowoltaiczne, województwo dolnośląskie nie jest tu wyjątkiem! Również mieszkańcy Dolnego Śląska mogą więc czerpać korzyści z produkcji energii słonecznej na własne potrzeby, a także z dostępnych dla nich programów dopłat pomagających w finansowaniu inwestycji w odnawialną energię!

Jak działa instalacja fotowoltaiczna?

ZADZWOŃ DO NAS!

+48 570 570 120

FOTOWOLTAIKA DOFINANSOWANIE 2020 – DOLNOŚLĄSKIE

Jednym z czynników zwiększających atrakcyjność inwestycji w energię słoneczną jest pomoc w sfinansowaniu ponoszonych wydatków, którą możesz otrzymać w ramach krajowych oraz regionalnych programów dopłat. Nasi doradcy pomogą Ci znaleźć najkorzystniejszy sposób na sfinansowanie Twojej inwestycji w fotowoltaikę – dotacje dolnośląskie 2020 czy ulga podatkowa – i zapewnią wsparcie w dopełnianiu niezbędnych formalności. Skontaktuj się z nami, by poznać dostępne dla Ciebie możliwości!

INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA W WOJEWÓDZTWIE DOLNOŚLĄSKIM – JAKIE KORZYŚCI OFERUJE?

ZYSK DLA ŚRODOWISKA

Istnieje wiele powodów, dla których warto inwestować w panele fotowoltaiczne – Wrocław, podobnie jak wiele innych polskich miast, boryka się z problemem zanieczyszczonego powietrza, czego powodem jest w dużej mierze zależność polskiej energetyki od węgla. Każda inwestycja w zieloną energię jest więc krokiem poczynionym w kierunku poprawy tego stanu i oczyszczenia środowiska.

INSTALACJA DOPASOWANA DO TWOICH POTRZEB

Stworzenie instalacji słonecznej pozwalającej na osiągnięcie optymalnego poziomu produkcji wymaga między innymi dopasowania jej mocy do realnego zapotrzebowania budynku, rozmieszczenia modułów tak, by zapewnić im maksymalną ekspozycję na promieniowanie słoneczne, a także dobranie komponentów zdolnych do sprostania wymaganiom danego projektu. W SolarSpot każdą instalację tworzymy od podstaw, uwzględniając Twoje potrzeby!

PEWNY ZWROT INWESTYCJI

Zamiast na rachunki za prąd, swoje pieniądze wydajesz na pokrycie kosztów inwestycji, a po jej całkowitej spłacie – cieszysz się darmową energią! Decyzja o zasilaniu budynku czy działalności prądem wyprodukowanym przez własną instalację jest więc sposobem na długoterminowe oszczędzanie, a zaoszczędzone środki sprawiają, że poniesiona inwestycja zwróci się już nawet w ciągu kilku lat!

MONITOROWANIE PRACY INSTALACJI I PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA

Jedną z największych zalet fotowoltaiki jest bez wątpienia niska awaryjność, doskonale rozumiemy jednak, że mimo szczegółowego projektu i profesjonalnego montażu, nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć. Dlatego nawet po zrealizowaniu Twojej inwestycji będziemy monitorować działanie instalacji, a w razie wystąpienia jakichkolwiek komplikacji możesz liczyć na wsparcie naszych ekspertów!

SPOSÓB NA OSZCZĘDNOŚCI PRZEZ CAŁY ROK

Często powielanym mitem jest informacja, że energia słoneczna przynosi korzyści tylko w czasie słonecznych, letnich miesięcy – jest to jednak nieprawda! Oczywiście w tym czasie możliwości produkcyjne modułów fotowoltaicznych są większe z powodu większego nasłonecznienia, jednak zostając prosumentem obniżoną wydajność w sezonie zimowym możesz wyrównać odbierając z sieci odprowadzone wcześniej nadwyżki – wszystko to sprawia, że fotowoltaika jest rozwiązaniem całorocznym!

POSTAW NA SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA!

Inwestycja w możliwość samodzielnego wytwarzania energii słonecznej to duży wydatek, dlatego warto zdecydować się na rozwiązanie wyróżniające się jakością i trwałością! Właśnie to zyskujesz wybierając SolarSpot jako wykonawcę swojej instalacji – nasze usługi to profesjonalny projekt, montaż przez doświadczoną ekipę monterską, pomoc we wnioskowaniu o dofinansowanie oraz kompleksowa opieka posprzedażowa dla zapewnienia pełnej funkcjonalności instalacji.

Najlepsza fotowoltaika – dolnośląskie!

Jesteśmy firmą z Poznania, która z sukcesami realizuje różnego rodzaju i wielkości inwestycje na terenie całego kraju! Jeśli zależy Ci na rozwiązaniach tworzonych z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach – nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! W celu poznania szczegółów, jakie możemy Ci zaoferować, zachęcamy do kontaktu oraz umówienia spotkania z jednym z naszych specjalistów!

Najczęściej zadawane pytania

Jak wyglądają instalacje?

Kto może zyskać na darmowej energii?

Wszechstronność fotowoltaiki sprawia, że korzyści z posiadania własnej instalacji czerpać mogą bardzo różni odbiorcy. Jednak dla osiągnięcia optymalnych wyników, niezbędne jest dostosowanie systemu fotowoltaicznego do konkretnego przypadku – właśnie dlatego naszą ofertę podzieliliśmy na osobne kategorie skierowane do różnych grup klientów!

KLIENCI INDYWIDUALNI

Fotowoltaika to świetny sposób na wsparcie domowego budżetu i cieszenie się niskimi rachunkami. Dobierz instalację do swoich potrzeb, zasil swój dom energią ze słońca i nie martw się rosnącymi cenami prądu!

Sprawdź!

FIRMY

Nie pozwól, by wysokie ceny energii elektrycznej negatywnie odbiły się na rozwoju Twojego biznesu. Zainwestuj w panele fotowoltaiczne, a zaoszczędzone pieniądze przeznacz na wsparcie biznesu i osiąganie celów!

Sprawdź!

ROLNICY

Wykorzystaj promienie słoneczne, by Twoje oszczędności rosły równie obficie, jak Twoje plony. Prąd w gospodarstwie to gwarancja wydajności, efektywności i skuteczności – zapewnij sobie źródło darmowej energii, które przyniesie również oszczędności!

Sprawdź!

WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE

Wysokie koszty energii elektrycznej odczuwają nie tylko osoby mieszkające w domach jednorodzinnych, ale też mieszkańcy wspólnot mieszkaniowych. Do rachunków za własne zużycie prądu dochodzi również zasilanie części wspólnych – fotowoltaika to rozwiązanie pozwalające obniżyć takie wydatki!

Sprawdź!

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ?

Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić!
Umów się na darmową analizę: Wypełnij formularz
  UMÓW WIZYTĘ EKSPERTA

  Wypełnij formularz kontaktowy

  SPOTKANIE

  Nasz ekspert ds. fotowoltaiki skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia terminu spotkania

  OFERTA

  Na podstawie zebranych informacji przedstawimy ofertę realizacji instalacji

  REALIZACJA

  Wykonamy instalację i zaczniesz oszczędzać!

  PROFESJONALNA OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA

  Monitorujemy działanie Twojej instalacji 24/7

  Masz pytania?

  Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.