Pożyczka EKOenergetyczna III

Pożyczke ekoenergetyczna

Z dniem 15.02.2024 roku WARP zamknął nabór do programu pożyczka EKOenergetyczna II. Na szczęście dla wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z takiej formy pomocy przy inwestycji w OZE, Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości otworzył nabór wniosków do programu Pożyczka EKOenergetyczna III. Jak czytamy w regulaminie, pożyczka udzielana będzie na poniższych warunkach:

  • oprocentowanie: 5,68% (z pomocą de minimis) lub 2,84% (z pomocą de minimis w przypadku preferencji) lub od 6,28% (w przypadku braku możliwości udzielenia pomocy de minimis),
  • maksymalna kwota dotacji to 1 000 000 zł.,
  • okres spłaty na warunkach preferencyjnych wynosi do 132 miesięcy, a na warunkach standardowych do 120 miesięcy,
  • karencja w spłacie na warunkach preferencyjnych wynosi do 18 miesięcy, a na warunkach standardowych do 12 miesięcy,
  • brak dodatkowych opłat i prowizji,
  • nie jest wymagany wkład własny przedsiębiorcy.

Dla kogo pożyczka EKOenergetyczna III

Tak jak do tej pory, z programu mogą skorzystać określeni wnioskodawcy. Najczęściej pojawiają się pytania o możliwość wnioskowania przez wspólnoty mieszkaniowe, rolników oraz firmy. Ostatecznymi odbiorcami wsparcia w postaci Jednostkowej Pożyczki są mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP).

W SolarSpot od prawie 3 lat. Zawodowo od zawsze związana ze sprzedażą, jednak w ostatnim czasie w ramach rozwijania kompetencji, wspiera dział marketnigu. Entuzjastka zdrowego stylu życia i ochrony środowiska, które ściśle powiązane są z branżą OZE.

Masz pytania?

Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.