Wykonaliśmy instalację dla stacji MOYA w Poznaniu

Zamontowaliśmy instalację fotowoltaiczną o mocy prawie 20 kWp na stacji MOYA. Elektrownia produkuje zieloną energię, obniżając tym samym koszty eksploatacji budynku. Dowiedz się więcej o wykonanym montażu. 

Postępujące zanieczyszczenie środowiska oraz stale rosnący ceny energii elektrycznej skłaniają coraz więcej firm do inwestycji w źródła odnawialne. Produkcja prądu za pomocą paneli fotowoltaicznych dostarcza energii niezbędnej do zasilania urządzeń i systemów elektrycznych za darmo. W ten sposób firmy mogą obniżyć koszty energii, zwiększając tym samym swoją niezależność od zewnętrznych dostawców. 

Do grona firm cieszących się z zielonej energii niedawno dołączyła stacja MOYA. Na dachu zamontowaliśmy instalację fotowoltaiczną o mocy 19,58 kWp. Pierwsza realizacja powstała w Poznaniu.

Nasza ekipa najpierw wykonała audyt, podczas którego ustalono warunki lokalizacyjne oraz zapotrzebowanie energetyczne stacji. Po wybraniu komponentów gwarantujących najlepszy uzysk, wykonaliśmy montaż. Od tej pory instalacja produkuję energię elektryczną prosto ze Słońca, a stacja MOYA może cieszyć się z oszczędności. 

Sprawdź, jak przebiegał montaż instalacji na stacji paliw MOYA w Poznaniu!

Twórca treści dotyczącej produkcji i wykorzystania energii odnawialnej. Przygotowuje artykuły związane z branżą fotowoltaiczną, omawia nowinki technologiczne oraz rozwiązania prawne z zakresu OZE. Autor poradników, które dostarczają rzetelnej wiedzy w przystępnej dla każdego formie. Za cel nadrzędny stawia sobie promowanie zachowań proekologicznych, aby przyszłość nas wszystkich malowała się w jaśniejszych barwach.

Masz pytania?

Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.