Wprowadzamy nowe produkty zwiększające efektywność systemów chłodzenia i ogrzewania!

Oszczędzaj na kosztach energii, dzięki naszym nowym produktom zwiększającym efektywność energetyczną systemów chłodzenia i ogrzewania. 

Blisko 40% światowej energii elektrycznej wykorzystują systemy chłodzenia, które wykorzystuje się w sektorze spożywczym, w tym w rolnictwie, transporcie, magazynowaniu żywności, rzeźniach, sklepach i restauracjach. Równie poważne obciążenie stanowią systemy ogrzewania.

Zarówno systemy ogrzewania, jak i chłodzenia generują ogromne koszty dla biznesu, głównie dlatego, że ich praca trwa nieprzerwanie przez siedem dni w tygodniu. 

Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie klientom z sektora BIZNES i AGRO rozwiązań optymalizujących koszty energii, dlatego wprowadzamy zespół innowacyjnych produktów dla chłodnictwa, firm wykorzystujących wszelkiego typu chłodnie, zamrażalnie, chłodziarki, szafy chłodnicze, a także przedsiębiorstw i gospodarstw rolnych stosujących wodne systemy ogrzewania (z wymianą ciepła woda-powietrze). 

Nasze nowe produkty zmniejszają zużycie energii i poprawiają efektywność energetyczną systemów chłodzenia i ogrzewania, pozwalając osiągnąć oszczędności rzędu 15% (często nawet 30%) na energii przeznaczonej do zasilania maszyn.

Podobnie jak w przypadku wszystkich dotychczasowych produktów w naszej ofercie, nowe rozwiązania wspierają ochronę środowiska naturalnego i redukują emisję dwutlenku węgla do atmosfery, dzięki czemu dopełniają transformację energetyczną w stronę zielonej energii. 

Twórca treści dotyczącej produkcji i wykorzystania energii odnawialnej. Przygotowuje artykuły związane z branżą fotowoltaiczną, omawia nowinki technologiczne oraz rozwiązania prawne z zakresu OZE. Autor poradników, które dostarczają rzetelnej wiedzy w przystępnej dla każdego formie. Za cel nadrzędny stawia sobie promowanie zachowań proekologicznych, aby przyszłość nas wszystkich malowała się w jaśniejszych barwach.

Masz pytania?

Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.