Wprowadzamy nowe pompy ciepła!

Wciąż rozbudowujemy naszą ofertę, aby dostarczyć Ci nowoczesne rozwiązania obniżające koszty energii. Tym razem wprowadzamy powietrze pompy ciepła YORK. 

Pompy ciepła cieszą się coraz większą popularnością, gdyż zapewniają tanie i ekologiczne ogrzewanie. Niestety rynek zmaga się z brakiem komponentów, a tym samym długim czasem oczekiwania na montaż. My jednak nie skupiamy się na problemach, tylko szukamy rozwiązań. I znaleźliśmy dla Ciebie prawdziwą perełkę – pompę ciepła YORK

Jest to urządzenie wysokiej klasy dostosowane do pracy nawet przy niskich temperaturach, które świetnie sprawdza się zarówno w nowych, jak i zmodernizowanych budynkach. 

Pompy ciepła YORK są:

  • ekologiczne – wykorzystują energię cieplną pochodzącą z powietrza,
  • efektywne – klasa energetyczna A+++,
  • wydajne – nawet przy niskich temperaturach (-25°C),
  • kompleksowe – ogrzewają zimą, chłodzą latem i przygotowują ciepłą wodę użytkową przez cały rok,
  • wysokosprawne – COP do 5,20.

Pompy ciepła YORK są w pełni przyjazne dla środowiska. Nie tylko produkują ciepło z atmosfery, ale także wykorzystują ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Dodatkowo do każdego urządzenia dodajemy aplikację mobilną, za pomocą której możesz zdalnie sterować urządzeniem. 

Razem z pompą ciepła YORK otrzymasz podwójną gwarancję:

  • na urządzenie – 3 lata,
  • na sprężarkę – 5 lat.

Producentem pomp ciepła YORK jest amerykański koncern Johnson Controls z blisko 140-letnią tradycją i rozbudowanym zakresem działań w branżach, takich jak: chłodnictwo, ogrzewanie i klimatyzacja. 

Twórca treści dotyczącej produkcji i wykorzystania energii odnawialnej. Przygotowuje artykuły związane z branżą fotowoltaiczną, omawia nowinki technologiczne oraz rozwiązania prawne z zakresu OZE. Autor poradników, które dostarczają rzetelnej wiedzy w przystępnej dla każdego formie. Za cel nadrzędny stawia sobie promowanie zachowań proekologicznych, aby przyszłość nas wszystkich malowała się w jaśniejszych barwach.

Masz pytania?

Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.