SolarSpot otwiera showroom w Toruniu

SolarSpot, dynamicznie rozwijająca się spółka z branży fotowoltaicznej, otworzyła 1 lipca br. w Toruniu swój pierwszy showroom w Polsce. Prezentuje w nim technologie umożliwiające korzystanie z odnawialnych źródeł energii. „Potencjał zainteresowania fotowoltaiką w tym regionie oceniamy bardzo wysoko” – mówi Przemysław Błaszczyk, prezes SolarSpot.

Wraz ze startem trzeciej odsłony programu „Mój prąd” spółka uruchamia swój pierwszy showroom, w którym klienci mogą z bliska obejrzeć wszystkie elementy instalacji fotowoltaicznej: panele, inwertery, zabezpieczenie p.poż itp. oraz nowoczesne rozwiązania ekologiczne wykorzystujące energię słoneczną do działania , tj. pompy ciepła, magazyny energii elektrycznej i ładowarki do samochodów elektrycznych.

showroom Toruń wnętrze


– Kompleksowość powyższych rozwiązań, tak zwany obieg 360 stopni, to światowy trend ekologiczny, który SolarSpot wprowadza w Polsce poprzez sieć showroom’ów oraz kilkudziesięciu dedykowanych doradców OZE. Nasze kolejne showroomy powstaną w miastach wojewódzkich w całej Polsce. Szczegółowe plany będziemy prezentować ze stosowanym wyprzedzeniem – mówi Przemysław Błaszczyk, prezes SolarSpot. Showroom SolarSpot można odwiedzić w Toruniu przy ulicy Szosa Chełmińska 175A. Jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18.
***

SolarSpot to spółka, dzięki której klienci stają się „zero emisyjni”, jednocześnie dbając o optymalizowanie kosztów zużycia energii. Firma świadczy na terenie całej Polski kompleksowe usługi z zakresu OZE – od doradztwa klienta i wsparcia w zdobyciu dofinansowania, aż po montaż i zapewnienie gwarancji. Dotychczas zrealizowała ponad 2 tysiące instalacji w całej Polsce dla klientów indywidualnych i biznesowych, w tym flagową instalację fotowoltaiczną na dachu Ergo Areny.

Toruński showroom solarspot

Według raportu „Rynek Fotowoltaiki w Polsce 2021” Instytutu Energetyki Odnawialnej SolarSpot zajął 5. miejsce w Polsce w 2020 roku pod względem zainstalowanej mocy w instalacjach fotowoltaicznych powyżej 50 kW wśród firm biorących udział w badaniu rynku PV.

Infolinia dla klientów: 570 570 120

Specjalista ds. fotowoltaiki, a tym samym żywa encyklopedia wiedzy z zakresu energii odnawialnej. Ze szczególnym zainteresowaniem wprowadza rozwiązania ekologiczne do firm i gospodarstw rolnych, wierząc że fotowoltaika stanowi najlepszy sposób na zredukowanie kosztów energii elektrycznej. Tworzy treści wyjaśniające kwestie związane z pracą elektrowni słonecznych, doborem oraz eksploatacją komponentów systemów OZE na platformie YouTube. Prywatnie – dumny psi tata.

Masz pytania?

Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.