Regaty dni morza – zasilamy Poznań !

akademia solarspot - regaty dni morza

Mimo że sercem naszej działalności jest zapewnianie wszystkim naszym klientom dopasowanych do ich potrzeb instalacji fotowoltaicznych oraz dzielenie się naszą wiedzą na temat dostępnych rozwiązań i płynących z nich korzyści, staramy się również angażować w lokalne inicjatywy. W ten sposób zostaliśmy głównym sponsorem Regat Dni Morza organizowanych przez Poznański Klub Morski LOK.

akademia solarspot

Regaty Dni Morza miały miejsce w dniach 20-21.06.2020, a w trakcie ich trwania młodzi żeglarze wzięli udział w sumie w 7 wyścigach. Niestety frekwencja nie przekroczyła naszych oczekiwań, na co bez wątpienia miała wpływ obecna sytuacja, dopisały jednak warunki pogodowe, dzięki którym wszyscy uczestnicy mogli nie tylko zdobyć nowe doświadczenia, ale również cieszyć się ze spędzania czasu na wodzie.

regaty

Wszyscy uczestnicy regat otrzymali drobne upominki, a nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca był żagiel firmy Vector, który jako główny sponsor wydarzenia mieliśmy zaszczyt zasponsorować właśnie my, firma SolarSpot.

Z naszej strony chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom oraz organizatorom za danie nam szansy na uczestniczenie w tak świetnym wydarzeniu, a wszystkim młodym adeptom żeglarstwa życzymy mnóstwa sukcesów w przyszłości!

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą relacją z wydarzenia, którą można obejrzeć w przygotowanym przez nas filmie na kanale SolarSpot w serwisie YouTube.

Specjalista ds. fotowoltaiki, a tym samym żywa encyklopedia wiedzy z zakresu energii odnawialnej. Ze szczególnym zainteresowaniem wprowadza rozwiązania ekologiczne do firm i gospodarstw rolnych, wierząc że fotowoltaika stanowi najlepszy sposób na zredukowanie kosztów energii elektrycznej. Tworzy treści wyjaśniające kwestie związane z pracą elektrowni słonecznych, doborem oraz eksploatacją komponentów systemów OZE na platformie YouTube. Prywatnie – dumny psi tata.

Masz pytania?

Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.