Podsumowanie pierwszego sezonu serii “Twój nowoczesny dom, Twoja nowoczesna firma”

podsumowanie pierwszego sezonu

Rok 2020 był pełen wyzwań, ale też możliwości – jako SolarSpot mieliśmy możliwość dalszego rozwijania i udoskonalania naszej oferty, a także pracy przy zupełnie nowych realizacjach. Czymś całkowicie nowym w naszej działalności było również stworzenie serii „Twój nowoczesny dom, Twoja nowoczesna firma” – to seria filmów opowiadających o fotowoltaice i działaniach podejmowanych przez naszą firmę, które od 20 kwietnia pojawiały się na naszym firmowym kanale YouTube co poniedziałek!

Pomysł na serię filmów o fotowoltaice

W czasie naszej codziennej pracy spotykamy wielu klientów i partnerów biznesowych, a rozmowy, jakie prowadzimy na temat fotowoltaiki, dają nam jedyną w swoim rodzaju okazję do poznania zagadnień, które budzą w odbiorcach największe zainteresowanie oraz pytań, na które najbardziej chcą oni uzyskać odpowiedzi. Właśnie tak powstała nasza seria przybliżająca wiedzę o energii słonecznej i powiązanych z nią tematach. Zależy nam na tym, by każda osoba szukająca rzetelnych i wiarygodnych informacji miała do nich łatwy dostęp, postanowiliśmy więc wykorzystać zdobytą w czasie naszej działalności wiedzę i przedstawić ją w przystępny dla każdego odbiorcy sposób.

Jak wyglądał pierwszy sezon?

Pierwszy sezon serii „Twój nowoczesny dom, Twoja nowoczesna firma” to 30 odcinków, które obejrzano już prawie 100 tysięcy razy! Bardzo cieszy nas ta informacja, nie tylko dlatego, że jest nagrodą za trud włożony w przygotowanie tych materiałów, ale również dlatego, że pokazuje skalę zainteresowania inwestycjami w odnawialne źródła energii, na czele z instalacjami fotowoltaicznymi.

Wśród poruszanych przez nas tematów znalazły się kwestie techniczne związane z działaniem modułów fotowoltaicznych – w przybliżeniu takich zagadnień pomagali nam nasi eksperci, ale wyjaśniliśmy też sposób działania całej instalacji fotowoltaicznej – to film cieszący się zdecydowanie największym zainteresowaniem, poruszyliśmy sprawy związane z regulacjami prawnymi w zakresie fotowoltaiki czy szczegółowym omówieniem procesu składania wniosku o dofinansowanie.

Rozumiemy, że wybierając firmę do realizacji swojej instalacji klientów interesuje przede wszystkim doświadczenie – właśnie dlatego część odcinków pierwszego sezonu prezentowała powstawanie tworzonych przez nas instalacji. Skupiliśmy się przede wszystkim na realizacjach, które stanowiły dla nas ciekawe wyzwania, jak instalacja zamontowana na Ergo Arenie, jak i tych innowacyjnych, jak montaż paneli fotowoltaicznych na hali namiotowej. Mamy nadzieje, że szansa spojrzenia za kulisy naszej pracy była dla wszystkich oglądających ciekawym doświadczeniem i przybliżyła im faktyczne korzyści oraz możliwości, jakie oferuje fotowoltaika.

W ramach podsumowania przygotowaliśmy odcinek przedstawiający najciekawsze momenty z wcześniejszych odcinków oraz sceny, które nie były wcześniej emitowane. Zachęcamy do obejrzenia ostatniego odcinka naszej serii! Nie jest to jednak pożegnanie i już teraz serdecznie zapraszamy na serię drugą – zarówno fotowoltaika, jak i SolarSpot, stale się rozwija, mamy Wam więc jeszcze wiele do pokazania!

Specjalista ds. fotowoltaiki, a tym samym żywa encyklopedia wiedzy z zakresu energii odnawialnej. Ze szczególnym zainteresowaniem wprowadza rozwiązania ekologiczne do firm i gospodarstw rolnych, wierząc że fotowoltaika stanowi najlepszy sposób na zredukowanie kosztów energii elektrycznej. Tworzy treści wyjaśniające kwestie związane z pracą elektrowni słonecznych, doborem oraz eksploatacją komponentów systemów OZE na platformie YouTube. Prywatnie – dumny psi tata.

Masz pytania?

Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.