Miasto Sieradz – fotowoltaika dla instytucji publicznych

Z ogromną przyjemnością informujemy o kolejnym sukcesie SolarSpot SA, jakim niewątpliwie jest wygranie przetargu na budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy blisko 200 kWp dla miasta Sieradza. Zamówienie obejmuje również montaż monitoringu nowopowstałej instalacji oraz dostosowanie istniejącej instalacji odgromowej, tak żeby dalej mogła skutecznie chronić budynki przed wyładowaniami atmosferycznymi.

„Już wkrótce podpiszemy także umowę na instalację paneli fotowoltaicznych na szkołach podstawowych nr 1, 4, 6 i 9. Wartość wszystkich wspomnianych przedsięwzięć to niemal 1,3 mln zł, z czego 964,8 tys. zł, to dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, które pozyskało Miasto” – jeszcze kilka dni temu informował prezydent Paweł Osiewała.

Umowa ostatecznie została podpisana dnia 22.08.2023 r. W przetargu startowało łącznie 7 firm, z czego SolarSpot złożył najkorzystniejszą ofertę. To już kolejne wygrane zamówienie publiczne, co tylko potwierdza konkurencyjność naszej oferty i wysokie kompetencje załogi. Na wykonanie inwestycji firma ma czas do końca tego roku, co oznacza, że budowa będzie musiała wkrótce się rozpocząć, żeby jesienno-zimowa pogoda nie miała wpływu na wywiązanie się z zaplanowanego harmonogramu.

Informację o wygranym przetargu można już znaleźć w mediach lokalnych i branżowych min. CIRE.pl oraz Elektro.info.pl.

Masz pytania?

Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.