Konkurs z AgroShow rozstrzygnięty!

W dniach 24-26 września 2021 r. odbyło się jedno z największych wydarzeń branży rolniczej – AGROSHOW. Byliśmy na tym wyjątkowym evencie, promując wykorzystanie energii odnawialnej w gospodarstwach rolnych. Aby umilić uczestnikom czas, zorganizowaliśmy dla nich konkurs, w którym do wygrania był skuter elektryczny. 

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW odbyła się w Bednarach pod Poznaniem. Impreza była dedykowana głównie dla rolników. Frekwencja dopisała! Łącznie targi odwiedziło 125 000 osób, które przez trzy dni mogły oglądać nowinki technologiczne oraz  testować najnowsze rozwiązania z branży. Uczestnicy mogli porównać oferty ponad 530 firm, a wśród nich byliśmy i my!

Zorganizowaliśmy stoisko, na którym nasi specjaliści prezentowali komponenty systemu fotowoltaicznego i odpowiadali na pytania dotyczące własnej produkcji prądu. Fotowoltaika stanowi bowiem doskonały sposób na oszczędność dla rolników. Zazwyczaj na terenie gospodarstwa znajdują się budynki użytkowe, których dachy stanowią niewykorzystany potencjał. Instalacja na dachu lub gruncie może zasilać sprzęt wykorzystywany do hodowli zwierząt lub uprawy roślin. Co więcej, konstrukcje takie w żaden sposób nie utrudniają pracy, nie szkodzą zwierzętom ani nie zmniejszają plonów. 

Podczas AGROSHOW zorganizowaliśmy mały konkurs. Uczestnicy mieli za zadanie stworzyć wierszyk zawierający słowo „fotowoltaika”. Do wygrania był skuter elektryczny! Spłynęło do nas mnóstwo fantastycznych pomysłów, a Wasza kreatywność wielokrotnie sprawiła, że uśmiech zagościł na naszych twarzach. Niektóre wierszyki tak się nam spodobały, że uczyliśmy się ich na pamięć! Dzięki Wam świetnie się bawiliśmy i wybór najlepszego autora wcale nie był łatwy. Jak dla nas wszyscy zasługujecie na brawa! 

Po wielu debatach udało nam się wyłonić zwycięzcę: Panią Renatę z gminy Klonowa. Jej wierszyk urzekł nasze jury i jesteśmy pewni, że i Wam przypadnie do gustu:

SolarSpot po dachach skacze i fika

Słoneczną energią nas przenika

Fotowoltaika to super nowoczesne rozwiązanie

Na nasze codzienne użytkowanie!

Wyruszyliśmy niezwłocznie, aby wręczyć autorce nagrodę. Pani Renata zachwyciła nas życzliwości i pozytywną energią. Mamy nadzieję, że skuter będzie dobrze służył. Jeszcze raz gratulujemy wygranej i życzymy wiele Słońca! 

Twórca treści dotyczącej produkcji i wykorzystania energii odnawialnej. Przygotowuje artykuły związane z branżą fotowoltaiczną, omawia nowinki technologiczne oraz rozwiązania prawne z zakresu OZE. Autor poradników, które dostarczają rzetelnej wiedzy w przystępnej dla każdego formie. Za cel nadrzędny stawia sobie promowanie zachowań proekologicznych, aby przyszłość nas wszystkich malowała się w jaśniejszych barwach.

Masz pytania?

Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.