Karta Dużej Rodziny – SolarSpot przyjazny rodzinie!

karta dużej rodziny - fotowoltaika

W całej Polsce żyje blisko 630 000 rodzin wielodzietnych. Łącznie to ponad 1 mld osób wychowujących co najmniej trójkę dzieci. Duża rodzina wiąże się z dużymi wydatkami, dlatego tak ważne jest wspieranie rodziców, na których spoczywa obowiązek utrzymania dzieci i zapewnienia im komfortowego życia. A jednym ze sposobów wsparcia jest Karta Dużej Rodziny, dlatego postanowiliśmy ją wprowadzić do naszych usług.

W SolarSpot doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudne, czasochłonne i kosztowne jest wychowanie dzieci. Aby pomóc rodzicom, postanowiliśmy podjąć współpracę z Kartą Dużej Rodziny. Od teraz rodziny wielodzietne, które zdecydują się na zakup i montaż fotowoltaiki, mogą liczyć na specjalny rabat. 

Dlaczego Karta Dużej Rodziny?

Wierzymy, że warto docenić rodziców, którzy opierają swoje działania na świadomości ekologicznej oraz pragną uczynić świat lepszym miejscem dla swoich pociech. Dbanie o środowisko naturalne, racjonalne gospodarowanie odpadami oraz zmniejszenie emisji szkodliwych substancji to cele, przed jakimi stoi nasze społeczeństwo. Tylko w ten sposób możemy zapewnić przyszłym pokoleniom zdrowe warunki do życia i rozwoju. 

Musimy zatem wziąć odpowiedzialność za szkodę wyrządzoną przyrodzie i podjąć aktywne działania w celu jej ochrony i odbudowy. Jednym z takich działań jest porzucenie tradycyjnych źródeł energii na rzecz OZE. W ramach polskiego celu energetycznego musimy zastąpić paliwa kopalne, takie jak węgiel czy ropa naftowa, czystą energią czerpaną ze Słońca, wody lub wiatru. Energia słoneczna jest najbardziej dostępna i najłatwiejsza w pozyskaniu. Z tego względu w Polsce powstaje coraz więcej instalacji fotowoltaicznych. Dotyczy to także domów jednorodzinnych, w których żyje wiele dzieci. Karta Dużej Rodziny pozwala łączyć cele ekologiczne, oszczędnościowe oraz wychowawcze. 

Co daje naszym klientom Karta Dużej Rodziny?

Chcemy wspierać tych, którzy razem z nami pragną chronić środowisko. Z tego względu posiadaczom Karty Dużej Rodziny oferujemy rabat 10% na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych.

Dzięki takiemu rozwiązaniu rodziny wielodzietne otrzymają podwójne korzyści: 

  • Mogą zmniejszyć rachunki za prąd poprzez własną produkcję energii.
  • Mogą zakupić i zamontować fotowoltaikę z rabatem 10%.

Rabat nie łączy się z innymi zniżkami oferowanymi przez SolarSpot. Więcej informacji na temat tego, jak Karta Dużej Rodziny łączy się z fotowoltaiką, udzielimy Ci pod numerem: 570 570 120. A jeśli zastanawiasz się, czy instalacja jest dobrym rozwiązaniem dla Twojego domu, sprawdź nasze wcześniejsze realizacje

Twórca treści dotyczącej produkcji i wykorzystania energii odnawialnej. Przygotowuje artykuły związane z branżą fotowoltaiczną, omawia nowinki technologiczne oraz rozwiązania prawne z zakresu OZE. Autor poradników, które dostarczają rzetelnej wiedzy w przystępnej dla każdego formie. Za cel nadrzędny stawia sobie promowanie zachowań proekologicznych, aby przyszłość nas wszystkich malowała się w jaśniejszych barwach.

Masz pytania?

Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.