Fotowoltaika na budynku szkolnym

fotowoltaika na budynku szkolnym

SolarSpot od lat działa na polskim rynku odnawialnych źródeł energii wytrwale promując energię słoneczną i szukając sposobów na ciągłe usprawnianie swojego działania i swojej oferty, tak by każdy z naszych klientów odczuwał pełną satysfakcję z dokonanej inwestycji.

W ciągu wielu lat działalności podejmowaliśmy się wykonywania bardzo różnorodnych realizacji. Wykonujemy instalacje zarówno dla jednorodzinnych gospodarstw domowych, przedsiębiorstw czy dużych gospodarstw rolnych, jak i obiektów sportowych – tutaj jako przykład możemy podać na przykład montowaną niedawno przez nasz zespół instalację fotowoltaiczną na ERGO ARENIE w Gdańsku. Teraz przyszła kolej na następny krok i wprowadzenie fotowoltaiki do zupełnie nowego obszaru, jakim jest szkolnictwo. Instalację fotowoltaiczną zamontowaliśmy bowiem na budynku szkoły w Kruszynie!

Zapraszamy do zapoznania się z filmem przedstawiającym przebieg prac, a osoby zainteresowane podobną inwestycją – dla domu, firmy, szkoły czy wspólnoty mieszkaniowej – zachęcamy do zapoznania się również z innymi naszymi realizacjami! Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie dobrać rozwiązania, które sprawdzą się w każdej sytuacji i sprostają nawet najwyższym oczekiwaniom!

Specjalista ds. fotowoltaiki, a tym samym żywa encyklopedia wiedzy z zakresu energii odnawialnej. Ze szczególnym zainteresowaniem wprowadza rozwiązania ekologiczne do firm i gospodarstw rolnych, wierząc że fotowoltaika stanowi najlepszy sposób na zredukowanie kosztów energii elektrycznej. Tworzy treści wyjaśniające kwestie związane z pracą elektrowni słonecznych, doborem oraz eksploatacją komponentów systemów OZE na platformie YouTube. Prywatnie – dumny psi tata.

Masz pytania?

Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.