Będziemy na Europejskim Forum Samorządowym!

W dniach 17-18 października będziemy na Local Trends – Europejskim Forum Samorządowym, podczas którego weźmiemy udział w debacie: Jak sprostać wysokim kosztom energii w samorządach? 

Od lat aktywnie wspieramy JST w inwestycjach w fotowoltaikę i pompy ciepła w budynkach użyteczności publicznej. Wspólnymi siłami poprawiamy jakość powietrza oraz zwiększamy bezpieczeństwo energetyczne na terenach gmin i powiatów w całej Polsce. Dlatego też chętnie podejmujemy rozmowy z samorządowcami, oferując swoją wiedzę oraz doświadczenie w branży OZE. 

Wierzymy, że zmiany najlepiej zacząć od swojego najbliższego otoczenia, więc chcemy być blisko władz lokalnych, aby podać im pomocną dłoń w realizacji działań proekologicznych. Nie mogło nas zatem zabraknąć na Europejskim Forum Samorządowym w Poznaniu, które stara się wzmocnić głos miast, gmin, powiatów i województw w dyskusji na temat rozwoju społeczno-gospodarczego kraju. 

Wydarzenie odbędzie się 17-18 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas dwóch dni przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej spotkają się ze środowiskiem biznesowym i naukowym, aby podkreślić znaczenie współpracy i wymiany doświadczeń. 

Na tegorocznym Forum zostaną poruszone tematy, takie jak:

  • inteligentne lampy miejskie wspierające bezpieczeństwo,
  • opomiarowanie energii w budynkach użyteczności publicznej i pracy na rzecz samowystarczalności energetycznej,
  • optymalizacja kosztów oraz zarządzanie nieruchomościami w JST.

18 października o godz. 10:50 na sali nr 3 w Poznań Congress Center odbędzie się debata z udziałem Prezesa SolarSpot, Przemysława Błaszczyka pod tytułem: Jak sprostać wysokim kosztom energii w samorządach? 

W trakcie spotkania zostaną omówione m.in. korzyści z inwestycji w OZE na terenie miast i gmin oraz dostępne dla nich formy wsparcia w przedsięwzięciach. 

Twórca treści dotyczącej produkcji i wykorzystania energii odnawialnej. Przygotowuje artykuły związane z branżą fotowoltaiczną, omawia nowinki technologiczne oraz rozwiązania prawne z zakresu OZE. Autor poradników, które dostarczają rzetelnej wiedzy w przystępnej dla każdego formie. Za cel nadrzędny stawia sobie promowanie zachowań proekologicznych, aby przyszłość nas wszystkich malowała się w jaśniejszych barwach.

Masz pytania?

Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.